مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان بوشهر برگزار می کند

اولین رویداد استارتاپی ۱۴۰۰ (+عکس)

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل گفت:

تدوین شناسنامه تقسیمات استان اردبیل توسط جهاد دانشگاهی

به همت جهاد دانشگاهی، تدوین شناسنامه تقسیمات استان و شهرستان های اردبیل پیشرفت خوبی دارد.
کد خبر: ۱۴۳۰۰۸۵

 به گزارش جام جم آنلاین ،بهروز زلالی، 18 آبان با بیان این مطلب در جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای این طرح گفت: این شناسنامه با هدف ارزیابی دقیق از وضعیت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، جغرافیایی و… استان و در راستای پیشبرد برنامه های توسعه ای تهیه می‌شود.

وی اضافه کرد: طرح تهیه و تدوین شناسنامه تقسیمات سیاسی شهرستان ها و استان اردبیل به کارفرمایی استانداری اردبیل و با نظارت دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان توسط جهاد دانشگاهی استان و با مشارکت دانشگاه های استان اردبیل  در حال اجرا است.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل با اشاره به اینکه تحقق مطالبات مناطق برای انجام تغییرات در تقسیمات سیاسی نیازمند اطلاعات کارشناسی مناسب از تمامی حوزه‌ها است، تصریح کرد: در حال حاضر شناسنامه تقسیمات شهرستان‌های سرعین، نیر، کوثر، انگوت، اصلاندوز و گرمی آماده شده و شناسنامه شهرستان‌های خلخال و گرمی در حال تدوین است.

زلالی بر تعامل دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های استان برای پیشبرد برنامه های تحقیقی و پژوهشی تأکید و خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام گرفته این طرح تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید و گزارش نهایی آن در برنامه‌ریزی‌های کلان استانی و شهرستانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شناسنامه تقسیمات استان اردبیل، ابزار مفیدی برای آگاهی از شاخص‌های پیشرفت است

در این جلسه مدیر مرکز مطالعات شهری جهاد دانشگاهی استان اردبیل با ارائه گزارشی از روند اجرای این طرح گفت: اجرای طرح بعد از عقد قرارداد و تشکیل گروه مشارکت متشکل از جهاد دانشگاهی و دانشگاه‌های محقق اردبیلی، آزاد اسلامی واحد اردبیل و دانشگاه پیام نور اردبیل آغاز شد.

فرشید پاسدار ادامه داد: تدوین شناسنامه شهرستان‌ها بعد از جمع آوری داده و اطلاعات لازم با استفاده از مطالعات میدانی، گفتگو با مسئولان و صاحب نظران شهرستانی و اطلاعات اخذ شده از دستگاه های اجرایی انجام می‌گیرد و برای نظارت دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل ارائه می‌شود.

وی ضمن تشکر از حسن همکاری استانداری اردبیل ، سازمان ها و دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان اردبیل با جهاددانشگاهی استان اردبیل در اجرای این طرح اظهار کرد: این شناسنامه ابزار مفیدی برای آگاهی از آخرین وضعیت شاخص های پیشرفت شهرستان و استان اردبیل و ساماندهی برنامه های توسعه ای خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها