مهدی کوهی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی فولاد:

حمایت از ذوب آهن اصفهان ، خدمت به توسعه و عمران کشور است

رئیس هیئت مدیره شرکت سازه‌های فولادی ایستا از تشکیل کمیسیون تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی در گلستان خبرداد.
رئیس هیئت مدیره شرکت سازه‌های فولادی ایستا از تشکیل کمیسیون تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی در گلستان خبرداد.
کد خبر: ۱۴۲۹۸۹۰
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان امید شهیدی گفت : انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه‌های فولادی ایران فعالیت خود را بیش از یک سال پیش آغاز کرده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت سازه‌های فولادی ایستا افزود: شرکت ما هم به عنوان یکی از واحدهای فعال در این زمینه، عضو این انجمن شده است.

وی بیان کرد: به تبعیت از این انجمن در استان‌های مختلف کمیسیون‌های متفاوتی تشکیل شده که کمیسیون استان گلستان هم در تاریخ ۳۰ مهر ماه با حضور هفت واحد از واحدهای فعال در این عرصه فعالیت خود را آغاز کرد.

شهیدی عنوان کرد که ارکان کمیسیون در این جلسه شکل گرفت و بنده به عنوان رئیس کمیسیون، آقای امیا از شرکت شالوده فولاد به عنوان نایب رئیس و آقای آدینا از شرکت سبز جهان به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب شدند.

این فعال عرصه سازه‌های فولادی در گلستان گفت: حوزه فعالیت این کمیسیون شناساندن بهتر سازه‌های فولادی و سایر محصولات مرتبط و ترویج استفاده از آن در استان گلستان به مصرف کنندگان اعم از جامعه مهندسان، انبوه سازان و دستگاه‌های دولتی (راه و شهرسازی، نظام مهندسی و غیره) است.

وی ادامه داد: بخشی از فعالیت این کمیسیون هم مطالبه‌گری صنفی بوده و موضوعاتی از قبیل آموزش نقش سازه های فولادی به جامعه مهندسان که در صنعت ساختمان مغفول مانده است را پیگیری می‌کند

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها