استاندار کرمان در دیداربا معاون سازمان پدافندغیرعامل کشور: 

دستگاه‌های ملی باید از کشاورزان کرمانی حمایت کنند 

استاندار کرمان گفت: بخش زیادی از معیشت و زندگی مردم مناطق شرقی و جنوبی استان کرمان وابسته به کشاورزی است‌ و دستگاه‌های ملی باید از آنها حمایت کنند. 
کد خبر: ۱۴۲۸۸۷۱

به گزارش جام جم آنلاین کرمان‌؛ محمدمهدی فداکار، صبح امروز پنجشنبه 11 آبان ماه در دیدارِ معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد: بخش زیادی از معیشت و زندگی روزمره مناطق شمالی، شرقی و جنوبی استان کرمان وابسته به کشاورزی است‌، علاوه بر اینکه تولید ملی و امنیت غذایی کشور را نیز دارند. 

وی افزود: آموزشگاه‌ها و پژوهشکده‌های متعددی نیز در استان وجود دارد که می‌طلبد با همراهی دستگاه‌های ملی، بحث امنیت غذایی، مبارزه باآفات و جلوگیری از خسارت گسترده در بخش کشاورزی را مورد توجه قرار دهند. 

استاندار کرمان گفت: زندگی صدها هزار نفر در استان کرمان به کشاورزی و تولید محصولاتی چون خرما و پسته و ذرت وابسته است و وزارتخانه و دستگاه‌های ملی باید پشتیبانی‌های لازم را از کشاورزان داشته باشند. 

ذبیح‌الله حسن‌شاهی، معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور دردیداربا استاندار کرمان گفت: برنامه‌های تکلیفی سازمان پدافند غیرعامل در استان کرمان به خوبی در حال اجراست و کرمان جزو سه استان برتر در این حوزه محسوب می‌شود.
 
وی از توافق‌ با سه شرکت مس سرچشمه، گل‌گهر و مس شهربابک برای راه‌اندازی مرکز غربالگری قطعات الکترونیکی در کرمان خبر داد و عنوان کرد: با راه‌اندازی این مرکز شاهد اتفاق بزرگی در استان و کشور خواهیم بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها