در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در میدان توحید خواهیم‌ پرداخت.
کد خبر: ۱۴۲۷۵۳۹

به گزارش جام جم آنلاین، اگر قصد اجاره یک خانه در میدان توحید را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۶۵  تا ۱۲۰ متری در میدان توحید با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد میدان توحید را دارید، یک واحد ۷۵ متری ۱۲ساله که پارکینگ،آسانسور،انباری دارد را با رهن کامل ۷۲۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در میدان توحید هستید می‌توانید یک خانه ۹۵ متری که دو اتاق خواب و انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۷۰۰ میلیونی و اجاره ۷ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در میدان توحید صفوی کرایه کنید.

اگر واحدی در میدان توحید مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۱۲۰ متری است و سه خوابه و پارکینگ،انباری دارد را با رهن ۷۰۰ میلیون و اجاره ۱ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در میدان توحید برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در میدان توحید با متراژ ۱۰۵ متر در حالی که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش  ۱ میلیاردو ۱۰۰ میلیونی و اجاره۱۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان توحید به دنبال خانه ۶۵ هستید باز یک که یک اتاق خواب و انباری دارد را با پول پیش ۳۶۵ میلیون و اجاره ۶ میلیون تومانی در میدان توحید کرایه کنید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در میدان توحید به دست خواهید آورد.

جهت مشاهده جدول اصلی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

جدول | رهن و اجاره آپارتمان در میدان توحید

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها