فرماندار درگزین از رتبه نخست اشتغال شهرستان درگزین در استان همدان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۴۱۷۵

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری درگزین، کمیل خواستان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان درگزین، اظهار کرد: شهرستان نوپای درگزین در هفت ماه سال جاری  در بین ۱۰ شهرستان استان همدان رتبه نخست اشتغال را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه با تلاش دستگاه های شهرستان، درگزین موفق شده  بیش از تعهد خود در استان، اشتغال ایجاد کند، افزود:به دنبال ایجاد اشتغال پایدار هستیم تا بتوانیم  با ایجاد اشتغال پایدار زیرساخت های  توسعه  شهرستان  تقویت کنیم.

خواستان با اشاره به اینکه در حال حاضر، مهاجرت معکوس از شهرهای بزرگ به درگزین در حال انجام است و این روند با ایجاد اشتغال پایدار سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت،تصریح کرد:سعی و تلاش  دستگاه های شهرستان که در تحقق تعهد اشتغال سال ۱۴۰۲ اهتمام ویژه‌ای  داشته‌اند قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: به طور قطع درگزین با راه اندازی شهرک صنعتی، شهرک گلخانه ای کرفس، تکمیل گاوداری شستا،کارگاه های تولیدی خرد و کلان، طی سال‌های آینده قطب اقتصادی استان خواهد بود.

ضرورت تسریع در احداث ساختمان اداری و امداد جاده‌ای هلال احمر درگزین

فرماندار درگزین در جلسه هماهنگی استقرار هلال احمر در  این شهرستان نیز  گفت:اعتبار خوبی در سال جاری برای استقرار و احداث ساختمان هلال احمر اختصاص داده شده که امیدواریم این روند با جدیت بیشتر پیگیری شده و به نتیجه برسد.

خواستان خاطر نشان کرد: زمین مناسب برای احداث و حضور امداد جاده‌ای هلال احمر در کریدور شمال استان در محدوده شهرستان درگزین تعیین شده و تاکید داریم تا پس از کارهای کارشناسی در احداث آن تسریع شود.

وی گفت:در ۱۰ سال اخیر تعداد قابل توجهی تصادف و فوتی در مسیر جاده اصله به کاج صورت گرفته که اقتضا می‌کند به سرعت امداد جاده هلال‌احمر در آنجا مستقر شود.

خواستان یادآورشد: زمین مناسب در شهر قروه درگزین با مساعدت شهرداری و شورای اسلامی درنظر گرفته شده که امیدواریم مورد تائید کارشناسی قرار بگیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها