لیگ برتر فوتبال انگلیس

ببینید | منچستریونایتد 1-3 برایتون

در چارچوب هفته ششم لیگ برتر، چلسی برای شکستن زنجیره ناکامی‌هایش، در خانه مقابل استون ویلا قرار گرفت اما در نهایت ۱-۰ مغلوب شدند.
کد خبر: ۱۴۲۳۶۵۰

به گزارش جام جم آنلاین، چلسی که قصد بدست آوردن دومین پیروزی خود را در لیگ داشت، مثل اکثر بازی‌های قبل، این بازی را با برتری محسوسی نسبت به حریف خود آغاز کرد.

آبی‌ها تا دقیقه ۲۰ چند موقعیت نصفه و نیمه را خلق کردند اما بطور جدی دروازه امیلیانو مارتینز را تهدید نکردند. برخلاف جریان بازی، اولین موقعیت جدی توسط شاگردان اونای امری خلق شد. جایی که کرنر داگلاس لوییز به لوکاس دینیه رسید و او با یک ضربه روی پا قصد باز کردن دروازه چلسی را داشت اما رابرت سانچز با یک واکنش زیبا توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه باز هم چلسی مالکیت توپ را بر عهده داشت. در دقیقه ۲۴، میخایلو مودریک با یک پاس زیبا توپ را به جکسون فرستاد که این مهاجم گل‌نزن چلسی این فرصت را هم مانند موقعیت‌های بی‌شمار قبلی از دست داد و توپ از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۳۵ و باز هم حمله از چلسی، پاس کاتبک مالو گوستو به انزو فرناندز و ضربه انزو که درنهایت توپ راهی به دروازه نداشت و ضربه دروازه اعلام شد.

ده دقیقه بعد اکسل دیساسی روی سانتر گوستو موفق شد دروازه مارتینز را باز کند اما کمک داور آفساید اعلام کرد و گل رد شد تا نیمه اول بازی بدون گل به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم باز هم چلسی حملاتش را شروع کرد. پاس بلند تیاگو سیلوا، رحیم استرلینگ را با مارتینز تک به تک کرد اما دروازبان آرژانتینی مانع گل شدن توپ استرلینگ شد و آن را دفع کرد.

در دقیقه ۵۶ چلسی با یک اتفاق بد مواجه شد. گوستو بخاطر تکل روی پای دینیه با کارت زرد جریمه شد اما داور پس از مشورت با کمک داور ویدئویی و بازبینی صحنه، زرد را به قرمز تبدیل کرد و مدافع راست چلسی اخراج شد.

آبی‌ها بعد از ده نفره شدن کمی به عقب رفتند و استون ویلا مالکیت توپ را به عهده گرفت و از تعداد حملات چلسی کاسته شد.در یکی از حملات ناموفق تیم میزبان در دقیقه ۷۳، استون ویلا صاحب یک ضدحمله شد و اولی واتکینز با یک ضربه ضربه زمینی از سمت راست محوطه جریمه، اولین گل خود در پرمیرلیگ این فصل را به ثمر رساند.

در ادامه چلسی برای زدن گل مساوی تلاش کرد اما این استون ویلا بود که از روی ضدحملات و تلاش‌هایش برای زدن گل دوم، فشار بیشتری به دروازه حریفش وارد می‌کرد. در یکی از این حملات در دقیقه ۸۳ ضربه زیبای جیکوب رمزی به گوشه دروازه توسط سانچز دفع شد.

در ادامه تا دقیقه ۹۰ و سپس ۱۱ دقیقه وقت اضافه، تلاش‌های نصفه و نیمه چلسی جواب نداد و بازی با همان نتیجه ۱-۰ به پایان رسید تا تیم مائوریسیو پوچتینو با یک ناکامی دیگر مواجه شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها