فرماندار بندرعباس

هیچ توجیهی در عدم تحویل سیلندرگاز به شهروندان پذیرفته نیست

فرماندار بندرعباس با بیان اینکه عاملان توزيع همزمان با تحويل كپسول گاز شهروندان را تشویق به ثبت نام  در سامانه سدف کنند تاکید کرد: به هیچ وجه مردم نباید در این راستا احساس کمبود کنند.
فرماندار بندرعباس با بیان اینکه عاملان توزيع همزمان با تحويل كپسول گاز شهروندان را تشویق به ثبت نام در سامانه سدف کنند تاکید کرد: به هیچ وجه مردم نباید در این راستا احساس کمبود کنند.
کد خبر: ۱۴۲۲۰۱۳
هرمزگان-جام جم انلاین-فرماندار بندرعباس با بیان اینکه عاملان توزيع همزمان با تحويل كپسول گاز شهروندان را تشویق به ثبت نام در سامانه سدف کنند تاکید کرد: به هیچ وجه مردم نباید در این راستا احساس کمبود کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس محمد مرودی با بیان اینکه شهروندان نباید معطل دریافت کپسول گاز مایع باشند تاکید کرد:هیچ توجیهی در عدم تحویل سیلندر گاز به شهروندان پذیرفته نیست وی افزود: شهروندان بندرعباس برای دسترسی آسان به کپسول گاز مایع، باید با مراجعه به سامانه سدف به نشانی اینترنتی newtejaratasan.niopdc.ir اطلاعات سرپرست خانوار را ثبت کنند. فرماندار بندرعباس با تاکید بر اینکه که سهمیه هر خانواده در ماه ۴ سیلندر گاز مایع به قیمت ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان برای هر سیلندر است گفت:سرپرستان خانوار‌هایی که پیش از این نام نویسی کرده بودند باید با مراجعه دوباره به سامانه سدف اطلاعات خود را ویرایش کنند. مرودی بیان کرد: هرچند که بدون نام نویسی هم امکان دریافت سیلندر‌های گاز وجود دارد، اما از ۲۰ شهریور عرضه سیلندر گاز مایع فقط با نام نویسی در سامانه سدف امکان پذیر است.فرماندار بندرعباس در پایان با اشاره به مزایای اعمال این طرح تصریح کرد: در این روش فروشندگان گاز مایع نمی توانند گاز را گرانتر از قیمت مصوب دولتی بفروشند، و از انحراف خارج از شبکه جلوگیری و مدیریت مصرف انجام می شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها