رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران خبر داد:

دستگیری کلاهبردار میلیاردی خودروهای لیزینگی 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داد

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در شرق پایتخت

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای در شرق تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۶۴۱۶

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: با وقوع کلاهبرداری‌ های سریالی از شهروندان و وصول شکایت مال باختگان، موضوع رسیدگی به این پرونده در اختیار کارآگاهان زبده اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی دریافتند؛ متهم با سوژه یابی و آشنایی با مال باختگان که اکثر آنان از بانوان بودند، با سو استفاده از اعتمادشان به منزل مال باختگان می رفته و پس از سرقت لوازم با ارزش مانند گوشی، طلا و … به آنها تجاوز و سپس متواری می‌شد.احدی از شاکیان پس از مراجعه به اداره پنجم پلیس آگاهی اظهار داشت؛ متهم در یکی از شبکه‌های مجازی پس از آشنایی و جلب اعتماد مال باخته، با وسوسه وی برای دادن سود در ازای گرفتن کارت ملی به منزل مال باخته مراجعه و سپس با تهدیدی وی، اموال با ارزش را به سرقت برده است.

سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان در گام بعدی با توجه به اهمیت موضوع با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم و روش‌های میدانی هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را دستگیر و به اداره پنجم آگاهی پایتخت انتقال دادند. متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرم علیه خود شد، اما در ادامه با وجود مستندات موجود ناگزیر لب به اعتراف گشود و به تمام جرم‌های خود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه از متهم تعدادی سلاح سرد نیز کشف و تاکنون تعداد ۸ شاکی موفق به شناسایی متهم شده‌اند. خاطرنشان کرد: متهم با قرار قانونی از سوی مراجع قضائی برای شناسایی سایر شکات در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها