مرد میانسال تبعه افغانستان وقتی فهمید دو دخترش با پسران دوست شده‌اند به آنها حمله‌ور شد و یکی از آنها را خفه کرد. دختر دوم هم با کمک خواهر بزرگ‌ترش فرار کرد. متهم قصد داشت، قتل را خودکشی نشان دهد.
مرد میانسال تبعه افغانستان وقتی فهمید دو دخترش با پسران دوست شده‌اند به آنها حمله‌ور شد و یکی از آنها را خفه کرد. دختر دوم هم با کمک خواهر بزرگ‌ترش فرار کرد. متهم قصد داشت، قتل را خودکشی نشان دهد.
کد خبر: ۱۴۱۵۹۳۳

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت ۱۲‌ظهر دوشنبه نوزدهم تیرامسال مردی ۵۵ ساله با حضور در کلانتری شهرک ولیعصر‌(عج‌) تهران اعلام کرد دختر ۱۹ساله‌اش در خانه‌شان خودکشی کرده است‌. این مرد درباره نحوه مرگ او حرفی نمی‌زد که همین باعث شک ماموران شد و همراه او راهی خانه‌اش شدند‌. همسر و فرزندانش شوکه شده و گریه می‌کردند. آثار ضرب و جرح روی دستان و بدن دختر جوان بود و به نظر می‌رسید ساعت‌ها از مرگش می‌گذرد‌. وجود آثار دفاعی روی دستان این دختر احتمال قتل او را مطرح کرد. موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد و با دستور او تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران راهی این محل شده و دریافتند آثار فشار روی گردن او وجود دارد که نشان از خفگی او داشت. بصیر، پدر خانواده همچنان می‌گفت دخترش خودکشی کرده اما ماموران از دیگر فرزندانش و همسر او تحقیق کردند که آنها گفتند پدر خانواده او را کشته است. مادر خانواده هر چه التماس کرده نتوانسته بچه‌اش را نجات دهد و از سوی شوهرش کتک خورده است. این مرد قصد کتک زدن دختر ۱۷ ساله‌اش را هم داشت اما این دختر با کمک خواهر بزرگ‌ترش نجات یافت و از خانه گریخت.
کارآگاهان به تحقیق از دختر بزرگ این خانواده پرداختند که او در تشریح ماجرا گفت‌: پدرم به رفت و آمد خواهرانم گیر می‌داد و دعوا و درگیری داشتند. شامگاه یکشنبه از سر کار بازگشتم، دیدم مادرم پشت در اتاق خواب نشسته و گریه می‌کند. وقتی دلیل گریه‌اش را پرسیدم، فهمیدم هردو خواهرم را زندانی کرده است. صدای گریه‌های آنها را می‌شنیدم. به‌سختی در را بازکرده و وارد شدم و خواهر ۱۷ ساله‌ام را فراری دادم اما قبل از این‌که بتوانم خواهر ۱۹ساله‌ام را نجات دهم، پدرم او را خفه کرد. بعد تهدیدمان کرد اگر حرف بزنیم ما را هم خواهد کشت که با حضور پلیس از دست او نجات یافتیم.
بقیه اعضای خانواده نیز گفته‌های مشابهی را مطرح کردند. بصیر پدر خانواده سرانجام روز سه‌شنبه در تحقیقات اعتراف کرد و گفت‌: همراه همسرم و پنج دختر و دوپسرمان از افغانستان به تهران آمدیم و در خانه اجاره‌ای در شهرک ولیعصر‌(عج‌) ساکن شدیم. بچه‌های بزرگ‌ترم کار می‌کردند و خودم هم کارگر ساختمانی‌ام. دو ماه پیش متوجه شدم دو دختر ۱۷ و ۱۹ ساله‌ام مدام با تلفن حرف می‌زنند و زیاد در فضای مجازی هستند. شب‌ها دیر به خانه می‌آمدند‌. در بررسی گوشی‌های‌شان متوجه شدم هر‌کدام با پسرانی دوست شده و با آنها تلفنی حرف می‌زنند و ملاقات دارند و علت دیر آمدن‌شان به خانه همین است. 
 وی افزود‌: چند بار کتک‌شان زدم و خواستم دست از این رفتارها بردارند که فایده نکرد. چند بار در خانه زندانی‌شان کردم که با التماس مادرشان رهایی یافتند. شامگاه یکشنبه دو‌باره با پسران مورد علاقه‌شان به پارک رفته بودند و دیر آمدند. با آنها درگیر شدم. خشم وجودم را گرفته بود و ذهنم کار نمی‌کرد. هردو را داخل اتاق خواب انداخته و به شدت کتک زدم و به التماس‌های مادرشان توجهی نکردم. دختر ۱۹ ساله‌ام را به کنار در اتاق انداختم‌. دختر بزرگ‌ترم به خانه آمد و به‌سختی در را بازکرد و وارد اتاق شد‌. یکی از دختران را نجات داداما دختر دیگرم را با دستانم خفه کردم‌. بعد با صحنه‌سازی می‌خواستم وانمود کنم او خودکشی کرده که ناکام ماندم.
محمد‌جواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران با تایید خبر این فرزند‌کشی گفت‌: با توجه به اعتراف‌های متهم به قتل او برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها