رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت خبر داد؛

صراف مجازی کلاهبردار واقعی از آب درآمد

اعضای یک باند که به دلیل اختلافات مالی با مردی، پسر ۲۰ساله او را ربوده بودند، بازداشت شدند و گروگان نجات یافت.
اعضای یک باند که به دلیل اختلافات مالی با مردی، پسر ۲۰ساله او را ربوده بودند، بازداشت شدند و گروگان نجات یافت.
کد خبر: ۱۴۱۴۳۲۷

سردار حسن مفخمی‌شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مازندران به سایت پلیس گفت: وقوع آدم‌ربایی در یکی از خیابان‌های شهرستان عباس‌آباد به پلیس گزارش و در جریان تحقیقات محلی معلوم شد پنج نفر که چهره‌های خود را پوشانده بودند، پسر ۲۰ساله‌ای را در خیابان با تهدید سلاح ربوده و با انداختن در خودروی پژوپارس، او را با خودشان برده‌اند. پدر فرد ربوده‌شده با افرادی اختلاف مالی داشته و به آنها در این رابطه مشکوک است. در کمتر از ۴۸ساعت رد مخفیگاه متهمان به دست آمد و آنها بازداشت و گروگان آزاد شد.

بازداشت ادمین تیمارستان مجازی
ادمین کانال تلگرامی به نام «تیمارستان مجازی» در شهرستان مهاباد بازداشت شد.
سرهنگ محمد توحیدی، فرمانده انتظامی مهاباد استان آذربایجان‌غربی به سایت پلیس گفت: ماموران پلیس فتا، رد فردی در تلگرام پیدا کردند که با ایجاد کانالی به نام «تیمارستان مجازی» کرده و در آن تصاویر شخصی دختران و پسران مهابادی و بقیه شهرهای همجوار را منتشر می‌کند. این کانال پس از انتشار تصاویر، اقدام به باج‌خواهی در قبال حذف تصاویر از جوانان و به‌ویژه زنان و دختران می‌کرد. گرداننده کانال شناسایی و بازداشت شد.

قتل برسر اختلاف مالی
دو مرد که به انگیزه اختلاف مالی، مردی را به قتل رسانده و جسدش را دفن کرده بودند، بازداشت شدند.
سرهنگ خسرو رزمجویی، فرمانده انتظامی جهرم استان فارس ایرنا گفت: چهارم تیر امسال مردی ۵۸ساله در یکی از محله‌های جهرم ناپدید شد و با شکایت خانواده‌اش، تحقیقات پلیسی دراین‌باره آغاز شد. ماموران جسد او را که در باغی اطراف شهر جهرم دفن شده بود، یافتند و رد دو برادر در این پرونده به دست آمد که دو روز پیش بازداشت شدند. متهمان به قتل مرد ۵۸ساله(از طریق خفه کردن) اعتراف کرده، گفتند که انگیزه‌شان اختلاف مالی بوده است. دو نفر دیگر از اعضای این باند، تحت تعقیب قرار گرفتند.

نجات ۴ نفراز اسارتگاه پدر مسلح
مردی که همسر و سه دخترش را مسلحانه به گروگان گرفته و قصد جان‌شان را داشت، ناکام مانده و بازداشت شد. سرهنگ هادی محمدیان، فرمانده انتظامی «اوز» از توابع استان فارس به سایت پلیس گفت: وقوع یک فقره گروگانگیری اعضای خانواده توسط پدر و تهدید همراه با تیراندازی در یکی از محله‌های شهر اوز به پلیس گزارش شد. او سه دختر و همسر خود را در خانه حبس کرده بود که با تلاش پلیس آزاد شدند.

دستگیری فروشندگان مشروبات تقلبی
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از بازداشت پنج نفر از تهیه‌کنندگان مشروبات الکلی خبر داد. سرهنگ مجید عسگری‌نیا به خبرگزاری صداوسیما گفت: با فوت یک نفر از شهروندان شهرستان بهارستان بر اثر مسمویت ناشی از مصرف مشروبات الکلی سمی و تقلبی، تحقیقات دراین‌باره آغاز شد. چند نفر دیگر هم بر اثر استفاده از مشروبات الکلی دچار مسمومیت شده‌اند. همچنین معلوم شد فرد فوت‌شده از مردی در محله «سلطان‌آباد» اقدام به تهیه مشروبات الکلی کرده که متهم بازداشت شد و با اعتراف وی، کارگاه تولید مشروبات الکلی تقلبی پلمپ و چهار نفر دیگر در این ارتباط بازداشت شدند.

مسمومیت مرگبار ۳ کودک
سه کودک بر اثر مسمومیت دارویی در دورود فوت شدند.
​​​​​​​محسن آدینه‌وند، رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی استان لرستان به ایرنا گفت: این حادثه در منطقه فرهنگیان دورود رخ داد. مادر کودکان در بیمارستان هفتم تیر این شهر بستری و تحت درمان است. اما دختر سه‌ساله و دو پسر دوقلوی پنج‌ساله این زن بر اثر مسمومیت دارویی فوت شدند. پلیس در حال بررسی علت این حادثه مرگبار است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها