رفع ۲۲ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های لرستان در دست اقدام است
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان:

رفع ۲۲ نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های لرستان در دست اقدام است

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: طی سال گذشته ۲۵ کیلومتر نیوجرسی در محورهای مواصلاتی استان همدان نصب شد.
کد خبر: ۱۴۰۶۷۸۱

به گزارش جام جم آنلای همدان، جواد نگاهداری افزود: با فعال‌سازی دو اکیپ امانی و پیمانی در سال گذشته، نصب حفاظ میانی در نقاط پرتصادف و دارای تصادف استان آغاز شد و این روند امسال نیز به‌صورت جهادی ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: یکی از تأثیرات مثبت نصب نیوجرسی در محور همدان- ملایر(گردنه زاغه) بود که متأسفانه هر ساله شاهد تصادفات رخ به رخ زیادی در این گردنه بودیم و با اقدام جهادی اکیپ امانی عملیات نصب نیوجرسی به طول ۳.۵ کیلومتر در این مقطع اجرا شد.

وی اظهار کرد: در محورهای استان ۱۱۶ نقطه پرتصادف و دارای تصادف شناسایی شده بود که ۶۳ نقطه آن به‌صورت کامل رفع و اصلاح شد و در سایر نقاط نیز عملیات آشکار سازی انجام شده است.

نگاهداری با بیان اینکه افزایش ایمنی محورهای استان جزء اولویت های راهداری است، گفت: ۵۲ دو نقطه پرتصادف و دارای تصادف جدید در راه‌های استان شناسایی شده و عملیات اجرایی آشکار سازی و رفع این نقاط آغاز شده است و از ۱۱۶ نقطه سال گذشته تنها ۷ نقطه جزء این نقاط جدید هستند.

وی در پایان گفت: یکی از اقدامات مهم راهداری در سال ۱۴۰۱ فعال سازی دو اکیپ امانی نصب نیوجرسی و تعمیر و نگهداری سیستم های روشنایی بود و از مزایای آن تسریع در رفع نقاط حادثه خیز و ساماندهی سیستم های روشنایی محورهای استان همدان است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها