گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با شاهدان انفجار مرگبار خانه‌ای در تبریز

تراژدی‌شبانه در منظریه

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک آدم‌ربا و نیز عامل تخریب ۱۰ دستگاه خودروی سواری به دلیل شنیدن پاسخ منفی به ازدواج خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۱۸۸۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ حسینعلی ابن‌علی به تشریح دو مورد از ماموریت‌های ماموران فرماندهی انتظامی شهر ری در روز پایانی سال ۱۴۰۱ پرداخت و گفت:‌ اولین پرونده مربوط به دستگیری فردی است که اقدام به گروگان گرفتن یکی از اتباع کشور همسایه کرده بود. رسیدگی به این پرونده درپی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربایش یک مرد جوان که از اتباع کشور همسایه بود در دستورکار ماموران قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که آدم‌ ربایان برای آزادی این فرد درخواست مبلغ ۷۰۰میلیون ریال کرده‌اند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار عوامل کلانتری خاورشهر قرار گرفت، گفت:‌ در ادامه با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و بررسی سرنخ‌های موجود مخفیگاه متهم در محدوده خاورشهر شناسایی شد و این فرد پس از انجام هماهنگی‌های لازم قضایی در عملیاتی از سوی ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه فرد ربوده شده هم آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشت، گفت:‌ برای متهم دستگیر شده نیز پرونده قضایی تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

وی همچنین از دستگیری عامل تخریب بیش از ۱۰ خودرو در شهر ری خبر داد و گفت:‌ درپی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب تعدادی خودرو در محدوده سه راه ورامین شهرری، بلافاصله گشت کلانتری به محل اعزام شده و به بررسی موضوع پرداخت.

ابن‌علی افزود: با هوشیاری و سرعت عمل ماموران، فردی که ابتدا با خودروی و در ادامه با زنجیر به بیش از ۱۰ دستگاه خودروی سواری پارک شده در حاشیه خیابان آسیب زده بود در محل دستگیر و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد. این فرد در جریان بازجویی‌های انجام شده انگیزه خود از این اقدام را مشکلات روحی و روانی و شنیدن پاسخ منفی در ازدواج اعلام کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از شهروندانی که خودروهایشان را در محدوده میدان سه راه ورامین شهر ری دچار خسارت شدند، خواست برای پیگیری پرونده خود به کلانتری ۱۳۱ شهرری مراجعه کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها