همزمان در سالروز تاسیس کمیته امداد امام(ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری انجام شد؛

زنگ "جشن نیکوکاری" در مدارس اصفهان به صدا درآمد

زنگ جشن نیکوکاری با شعار"هرروز عیدی دیگر است" در بیش از ۲۸۰۰ مدرسه سراسر استان اصفهان و به صورت نمادین با حضور جمعی از مسوولان و دانش آموزان در مدرسه "نور" اصفهان نواخته شد.
کد خبر: ۱۴۰۰۲۳۰

جام جم آنلاین اصفهان ؛ حمیدرضا طاهری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان در این مراسم با بیان اینکه برگزاری جشن نیکوکاری در نهادینه کردن روحیه نوعدوستی بین دانش آموزان موثر است، اظهار داشت: برگزاری مراسم نمادین جشن نیکوکاری در مدارس، به تقویت فرهنگ خیر و احسان در میان نسل آینده کمک خواهد کرد.

حمیدرضا طاهری با تاکید بر اینکه فقر و محرومیت، مانع از رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان نمی شود، ادامه داد: درحال حاضر بیش از ۴۰ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند و هرساله مراسم جشن نیکوکاری با همکاری سازمان آموزش و پرورش در همه مدارس سطح استان، برای تامین نیاز آنها و کمک به تقویت استعدادهایشان برگزار می شود. 

وی با اشاره به پاکات ویژه جشن نیکوکاری در مدارس استان، افزود: برای مشارکت دانش آموزان در امر کمک رسانی به مددجویان، پاکات ویژه جشن نیکوکاری در مدارس توزیع شده که از امروز این پاکات بعنوان هدایای دانش آموزان جمع آوری و تا قبل از پایان سال بین مددجویان و دانش آموزان نیازمندان توزیع خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان، با اعلام آمادگی برای جمع آوری کمک های مردمی در حمایت از نیامندان، گفت: هم استانی های نیکوکار برای اهدای نذورات نقدی و غیر نقدی خود می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر و مرکز نیکوکاری کمیته امداد در سطح استان و پایگاه های مستقر در سطح شهر اقدام و یا با شماره گیری کد #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* همچنین واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به آیندگان آموزش دهند تا فرهنگ انفاق بین نسل آینده نهادینه شود.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها