فرماندار شهرستان کبودراهنگ از پرداخت ۳۱۰۰ فقره تسهیلات ازدواج و فرزندآوری توسط بانک‌های عامل این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
کد خبر: ۱۳۹۹۸۹۶

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری کبودراهنگ، مسلم غلامی در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کبودراهنگ، افزود: از این تعداد تسهیلات پرداخت شده طی سال جاری ۱۶۰۰ فقره از تسهیلات به ازدواج و ۱۵۰۰ فقره به تسهیلات فرزندآوری اختصاص داشته است.

وی اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و نیمه شعبان ولادت حضرت ولیعصر(عج) برنامه ریزی برای برگزاری برنامه هایی شاد و درخور شان مردم به ویژه جوانان شهرستان ضرورت دارد.

غلامی همچنین از افزایش دو برابری کسب مقام های استانی، کشوری و جهانی شهرستان در رشته های مختلف ورزشی خبر داد و گفت: کسب این تعداد رتبه های ورزشی در رشته های مختلف شهرستان به ۱۵ نفر رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به راه اندازی مرکز مشاوره خانواده و جوانان این شهرستان به همت سپاه ناحیه و خیرین خاطرنشان کرد: اهداف ستاد ساماندهی امور جوانان ارتباط تنگاتنگ‌ مسئولان با جوانان، شناخت دغدغه های آنها، بررسی و کاهش آسیب های اجتماعی و پیگیری وضعیت اشتغال و مشکلات جوانان است که برای تحقق این امر مهم گروه مشاوران جوان این شهرستان متشکل از مشاور جوان فرماندار، ادارات وتعدادی از نخبگان و جوانان تشکیل شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها