سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می‌گوید امروز گزارش‌های مربوط به انتخاب سرمربی تیم ملی و منابع مالی این اتفاق در جلسه هیات رئیسه مورد بررسی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۳۹۹۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، احسان اصولی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره جلسه امروز این فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: این جلسه از ساعت هشت صبح برگزار شد و همه اعضای هیات رئیسه حضور داشتند. خانم منظمی، سرپرست نایب رئیسی بانوان برای اولین بار در این جلسه حضور داشتند. خدمت خانواده احمدی تسلیت عرض می‌کنم که در سانجه سقوط هلی‌کوپتر حامل کاروان وزارت ورزش سقوط کرد و برای وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولان آرزوی سلامتی داریم.

وی درباره مصوبات این هیات رئیسه گفت: بنا شد آزمون واسطه‌های نقل و انتقالات به شکل سازمان یافته برگزار شود و بنا شد آیین‌نامه‌ای آماده شود و به تصویب هیات رئیسه برسد.

انتخاب سرمربی تیم ملی تا ۲۰ اسفند

اصولی به بحث انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: حدود ساعت درباره سرمربی تیم ملی بحث و تبادل نظر شد و ریاست فدراسیون فوتبال نکات راهبردی را مطرح کردند. تاکید می‌کنیم که روش فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب سرمربی در موقع مناسب تشریح می‌شود که چطور به این روش رسیدیم. به نظرمان این روش درست است و بنا شد تا بیستم اسفند بررسی نهایی صورت گیرد. تا قبل از شروع اردوی تیم ملی فوتبال تصمیم گیری می‌کنیم. الان لیگ برتر در حال برگزاری است. منابع مالی و گزارش ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به اطلاع مردم عزیز می‌رسانیم که تا قبل از شروع اردوی تیم ملی ایران سرمربی معرفی می‌شود.

وی افزود: به انتخاب سرمربی تیم ملی ایران نزدیک شدیم و امیدوارم تا حدود بیستم اسفند سرمربی را انتخاب کنیم. با این حال قول می‌دهیم که قبل از شروع اردوی تیم ملی به این نتیجه برسیم.

سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: آیین نامه صدور مجوز حرفه‌ای برای لیگ برتر، لیگ دسته یک، لیگ برتر فوتسال و لیگ برتر فوتبال بانوان به تصویب رسید و آیین‌نامه‌ها به باشگاه‌ها ابلاغ می‌شود. تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه‌ای به پایان رسیده و شرایط لازم برای فعالیت باشگاه‌ها ایجاد شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها