نماینده ادوار مجلس:

باید خطر نفوذ را جدی گرفت

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

حرف برخی خودی‌ها بستر تبلیغات تخریبی دشمن می‌شود

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه برخی خودی ها سخنان انتقادی را مطرح می کنند که همین مسئله بستر را برای تبلیغات تخریبی دشمن فراهم می سازد.
کد خبر: ۱۳۹۷۱۰۳

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز، از موضوعات مورد بحث در برنامه امروز جام انقلاب پاسخگویی به شبهات و تخریب هایی بود که ضدانقلاب تلاش می کند در ذهن جامعه بپروراند. احد آزادی‌خواه میهمان تلفنی برنامه در همین رابطه گفت: بعد از ناآرامی های اخیر رسانه های معاند فعال شدند و تلاش کردند با هشتک سازی جنگ روانی علیه ملت ایران راه بیندازند و ذهن مردم را آشفته سازند.

وی تلاش های دشمن برای ایجاد بدبینی مردم به نظام را شکست خورده خواند و افزود: رهبر معظم انقلاب با عفو گسترده محکومان قضایی نشان دادند که نظام حکمرانی ما به دنبال حل مشکلات از طریق ترویج مجازات قضایی، زندان یا اعدام نیست بلکه نگاه ارشادی به مسائل دارد. جوانان ما تحت تأثیر القائات دشمن اشتباه کردند اما فرزندان ما هستند و حالا می توانند به آغوش خانواده های خود برگردند.

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس درباره اظهارات حاشیه ساز برخی مسئولان و نمایندگان مجلس یادآور شد: افرادی که تریبون در اختیار دارند باید متوجه باشند که این تریبون متعلق به 85 میلیون ایرانی است بنابراین باید در اظهارات و صحبت های شان بسیار دقت کنند تا مبادا حرفی بزنند که مایه سوءاستفاده دشمن شود.

وی ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه را خیانت به کشور و نظام خواند و ادامه داد: از نمایندگان مجلس، امام جمعه و حتی رسانه ها در جهت افزایش امید جامعه به آینده تلاش کنند. متأسفانه برخی خودی ها سخنان انتقادی را مطرح می کنند که همین مسئله بستر را برای تبلیغات تخریبی دشمن فراهم می سازد.

آزادی‌خواه با بیان اینکه نباید حرفی بزنیم که هنوز اثبات نشده، تأکید کرد: چندی پیش اعلام شد 92 هزار میلیارد تومان در صنعت فولاد کشور اختلاس شده است، حال آنکه این یک ادعا بود که مجلس می خواست طی یکسال آن موضوع را در قالب تحقیق و تفحص مورد بررسی قرار دهد یا یکی از ائمه جمعه نمایندگان را رشوه خوار ایران خودرو نامید.

وی افزود: وقتی از تریبون های خودی این طور به جامعه القا می شود که همه خوردند و بردند، طبیعی است که نگاه مردم به ویژه نسل جوان به مسئولان کشور تغییر می کند. متأسفانه برخی به اسم انقلابی گری اقدام به تخریب، تهمت زنی و طرح حرف های بی مبنا درباره دیگران می کنند که همه اینها ضد آیات قرآن و آموزه های اسلام است.

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس درباره نوع اینترنت نمایندگان گفت: برخی نمایندگان هنوز اینترنت دارند اما به شخصه برای دسترسی به اینترنت از فیلترشکن استفاده می کنم.

برنامه جام انقلاب امروز هفدهم بهمن ماه با تهیه کنندگی فریدون ماهر، سردبیری مصطفی صادقی و سیدمجتبی جلال‌زاده، امین صبحی و امید کرمانی‌ها به عنوان اعضای تحریریه از رادیو انقلاب پخش شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها