فرح با پول کارگری در آمریکا زندگی می‌کند؟ | آنقدر غارت کردند که بعد 44 سال تمام نشده است

دبیرکل موتلفه گفت: بچه های شاه را یک به یک ببنیم یکی معتاد است، یکی خودکشی کرد، همین رضا پهلوی از بچگی مشکل روانی داشت و الان هم به قیافه او نگاه می کنیم این مسئله کاملا مشهود است.
دبیرکل موتلفه گفت: بچه های شاه را یک به یک ببنیم یکی معتاد است، یکی خودکشی کرد، همین رضا پهلوی از بچگی مشکل روانی داشت و الان هم به قیافه او نگاه می کنیم این مسئله کاملا مشهود است.
کد خبر: ۱۳۹۶۵۶۲

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز، دهمین برنامه جام انقلاب امروز دهم بهمن ماه با تهیه کنندگی فریدون ماهر، سردبیری مصطفی صادقی و سیدمجتبی جلال‌زاده، سهراب علی اکبری، امین صبحی و امید کرمانی‌ها به عنوان اعضای تحریریه از رادیو انقلاب پخش شد. موضوع نخست برنامه پاسخ به شبهاتی بود که پهلوی‌ ها و سلطنت طلب ها درباره وضعیت قبل انقلاب مطرح می کنند.

در همین رابطه اسدالله بادامچیان روی خط ارتباط تلفنی برنامه آمد و گفت: خاندان پهلوی غرق در فساد اخلاقی و مالی بود. اسدالله اعلم در کتاب خاطراتش می نویسد «شهربانو قصد سفر به سنگال دارد و می خواهد یکسری جوانان خوش تیپ و خوش اندام را با خود ببرد، این مسئله را به شاه گفتم، او نیز پذیرفت اما هیچ کاری نکرد».

وی با اشاره به نحوه روی کار آمدن رژیم پهلوی افزود: رضا شاه با کودتا سرکار آمد، محمدرضا شاه نیز بعد از تصرف ایران به دست متفقین با صحنه گردانی فروغی فراماسونر قدرت را از پدرش تحویل گرفت. رژیم پهلوی ارزشی برای حقوق مردم قائل نبود و حتی به آنها حق اعتراض نمی داد. ساواک شدیدترین شکنجه ها را انجام می داد، خود من سه مرتبه زیر فشار شکنجه تا پای مرگ رفتم.

دبیرکل موتلفه یادآور شد: وابستگی رژیم پهلوی به بیگانه بر کسی پوشیده نیست. 28 مرداد سال 1332 کودتای آمریکایی دولت ملی ایران را سرنگون کرد. 6.5 میلیون بشکه نفت می فروختیم که فقط 300 هزار بشکه از آن میزان برای ایران بود بقیه را آمریکا و انگلیس غارت می کردند. غارتگری های آمریکا نیز حدیقف نداشت، به طوری که وقتی انقلاب شد 6 میلیارد دلار از ایران طلبکار بود که در قرارداد الجزایر پرداخت این پول به آمریکا تعهد شد.

وی افزود: جشن های 2500 ساله فارغ از هزینه های گزافش نمادی از وابستگی به خارج کشور بود، همه غذاها با هواپیما از فرانسه به ایران آمد. علاوه بر ولخرجی ها و اتلاف منابع مالی و ثروت های خدادادی به ملت ایران توسط پهلوی، موضوع دست اندازی پهلوی ها به بیت المال مسئله ای مهم است.

بادامچیان با اشاره به ساده زیستی و پاکدستی مسئولان جمهوری اسلامی بیان کرد: خانواده محمدرضا شاه پهلوی هم اکنون در آمریکا به سر می برند، سئوال این است که آیا فرح در 44 سال اخیر کارگری کرد و با آن پول زندگی مرفهی را برای خود و خانواده اش در آمریکا تدارک دید؟ این نشان می دهد آنقدر غارت کردند که بعد این مدت تمام نشده است. بچه های شاه را یک به یک ببنیم یکی معتاد است، یکی خودکشی کرد، همین رضا پهلوی از بچگی مشکل روانی داشت و الان هم به قیافه او نگاه می کنیم این مسئله کاملا مشهود است. اشرف پهلوی خواهر شاه رئیس شبکه مواد مخدر در ایران بود، شمس پهلوی هم شبکه فساد را اداره می کرد.

وی با اشاره به مصادیق ظلم شاه به مردم افزود: موزه عبرت به عنوان شکنجه گاه، آتش سوزی سینما رکس آبادان و کشتار مردم در 15 خرداد و 17 شهریور از مصادیق جنایات شاه هستند، حالا دشمنان می خواهند پهلوی را از این همه جنایات مبری کنند. زمان شاه 200 هزار دانشجو داشتیم که 120 هزار نفر آنها در خارج از کشور تحصیل می کردند، به شاه می گویند می شود ظرفیت دانشگاه های داخل را زیاد کرد، او پاسخ می دهد «اگر جوانان باسواد شوند حرف ما را نمی خوانند».

وی ایران کنونی را غیرقابل مقایسه با ایران زمان پهلوی خواند و اضافه کرد: فیلم های زمان شاه از وضعیت روستاها و جنوب شهر تهران را مشاهده کنیم و ببینیم که وضعیت چقدر اسفناک بود. معابر از آب جوب و لجن مسدود بود و هیچ کسی هم به این وضعیت هم رسیدگی نمی کرد.

دبیرکل موتلفه با اشاره به اقامت منافقین، ضدانقلاب و پهلوی ها در کشورهای غربی به ویژه آمریکا گفت: امروز با وجود آنکه حقانیت ایران برای افکارعمومی جهان روشن است، آمریکا و اروپا به برجام بر نمی گردند چراکه 150 میلیارد دلار پول ایران را در بانک های خود بلوکه کردند و می دانند اگر این برجام احیا شود مجبور این پول ها را برگردانند، از این رو زیر بار احیای برجام نمی روند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها