با امضای تفاهم‌نامه مشترک با اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی؛

شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی برای زندانیان دوره‌های آموزشی برگزار می کند

طی مراسمی، تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی مابین انجمن روابط عمومی و سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی منعقد شد.
کد خبر: ۱۳۹۵۹۹۲

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: این تفاهمنامه آموزشی در راستای توسعه فعالیت های علمی، آموزشی و پژوهشی و ایجاد زمینه های مناسب برای مشارکت مدیران و کارکنان روابط عمومی نهادهای خصوصی و دولتی در مباحث تخصصی این رشته بین طرفین به امضا رسید.

 رئیس انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی در این مراسم، بهره مندی از دانش روز برای فعالان عرصه روابط عمومی را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرد و از آمادگی این انجمن برای مشارکت در دوره های علمی و آموزشی خبر داد.

 ابراهیم مولایی، یکی از رسالت های اصلی انجمن روابط عمومی استان را توجه به کیفی سازی و پرورش علمی کارکنان روابط عمومی دانست و گفت: اعضای این انجمن ظرفیت تامین محیط های آموزشی کارگاهی برای دانشجویان رشته روابط عمومی را دارند.

معاون آموزشی و عضو هئیت مدیره سازمان مدیریت صنعتی استان نیز با اشاره به سابقه این سازمان در امر پرورش دانشجویان رشته روابط عمومی از امضای این تفاهمنامه استقبال کرد.

عابدینی، برگزاری سمینارهای مشترک و استفاده از ظرفیت اساتید برجسته کشوری در حوزه روابط عمومی را از جمله برنامه های پیش بینی شده در این تفاهم نامه برشمرد و گفت: با تعمیق همکاری های متقابل، شاهد افزایش نفوذ علمی و عملی متخصصان روابط عمومی در سازمان های دولتی و خصوصی خواهیم بود.

photo_2023-01-28_06-43-16

گفتنی است این تفاهم نامه شامل همکاری و مشارکت دوسویه در زمینه طرح های آموزشی و پژوهشی، برگزاری سخنرانی ها، میزگردها و سمینارهای علمی مشترک، تبادل اطلاعات علمی و امکان دسترسی به آن ها، برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های مشترک و دیگر همکاری های علمی و تخصصی می شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها