تلاش دشمنان برای به خیابان کشاندن مردم ناکام ماند
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

تلاش دشمنان برای به خیابان کشاندن مردم ناکام ماند

title
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد که دلیل خشم آمریکا از سپاه و ترویج دروغ و اتهام بی‌اساس علیه آن به این دلیل است که سپاه از ارکان اساسی قدرت ملی ایران، تحقیر کننده رژیم آپارتاید صهیونیستی و برهم زننده راهبردهای سلطه‌طلبانه آمریکا در منطقه است.
کد خبر: ۱۳۹۵۸۴۱

به گزارش جام جم آنلاین، ناصر کنعانی روز چهارشنبه در رشته توییتی، با بیان اینکه اقدامات خصمانه رژیم آمریکا علیه ملت ایران از شمارش بیرون است، نوشت: ابعاد مختلف و متنوع ظلم و جنایات دولت‌های آمریکا علیه مردم ایران، به‌ خوبی کذب و سیاسی بودن ژست‌های حقوق بشری مقامات واشنگتن و استفاده ابزاری از آن را نشان می‌دهد.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: طراحی کودتا، حمایت همه‌جانبه از متجاوز در جنگ تحمیلی ۸ ساله، سرنگونی عامدانه هواپیمای مسافربری، اجرای جنگ ترکیبی، حمایت از منافقین تروریست و تحریم و فشار حداکثری علیه ملت ایران، تنها نمونه‌هایی از جنایات بی شمار رژیم آمریکا علیه ملت ایران است.

کنعانی خاطرنشان کرد: دلیل خشم آمریکا از سپاه و ترویج دروغ و اتهام بی‌اساس علیه آن نیز روشن است؛ سپاه از ارکان اساسی قدرت ملی ایران، تحقیر کننده رژیم آپارتاید صهیونیستی و برهم زننده راهبردهای سلطه‌طلبانه آمریکا در منطقه است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها