دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان گفت: تحریم ظالمانه و نابخردانه این ستاد ناشی از عجز دشمنان و با هدف لطمه زدن به انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۱۳۹۵۸۰۲

محسن اکبری در گفت وگو با جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک نهاد سیاستگذار و ناظر است که در خصوص ترویج پایه های اساسی انقلاب اسلامی و طبق قانون و تاکیدات قرآن و روایات، یعنی امر به معروف و نهی از منکر گام برداشته و به دنبال تحکیم انقلاب بوده است‌.

 

وی افزود: تحریم این ستاد توسط اتحادیه اروپا با فشارهای آمریکا نشانگر عناد و دشمنی آنها با اصل انقلاب و نظام اسلامی است که شاخصه های اصلی کشور را هدف قرار داده و ضرورت دارد تا همه در این خصوص هوشیار باشند.

 

به گفته اکبری؛ دشمن در این جنگ ترکیبی تمام عیار، ستاد امر به معروف را به عنوان تنها دستگاه فرهنگی در لیست جدید خود تحریم کرد و با توجه به سبقه این اقدامات خصمانه اروپایی ها متوجه می شویم انها تنها نهادهای اثرگذار را تحریم می کنند‌ که بر خلاف میل غرب و اروپا حرکت می کند.

 

وی تاکید کرد: تحریم ستاد هم نشان دهنده اثرگذار بودن و مثمر ثمر بودن آن و زنگ خطر برای دشمنان است و نشان داد که ستاد امر به معروف و نهی از منکر راه را درست رفته و دشمنان اسلام و انقلاب هم در رصدهای خود به این مهم رسیده اند و قصد دارند با هر ابزاری که در اختیار دارند جلوی حرکت جهادی این ستاد را بگیرند و تحریم نابخردانه آخرین تیر آنهاست.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تاکید کرد: خوشبختانه سالهاست که مردم ایران روش های شوم و منافقانه و تفرقه افکن دشمنان را درک کرده و پشت صحنه آن را می دانند و هرگز با آنها همکاری نخواهند کرد و به فضل الهی این حربه معارضان نیز بی اثرتر از سایر طرح هایشان خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها