استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: مهدهای کودک و مدارس (در کلیه مقاطع تحصیلی)، مراکز آموزشی و دانشگاههای استان خراسان رضوی تا پایان هفته جاری به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند.
استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: مهدهای کودک و مدارس (در کلیه مقاطع تحصیلی)، مراکز آموزشی و دانشگاههای استان خراسان رضوی تا پایان هفته جاری به صورت غیر حضوری فعالیت می‌کنند.
کد خبر: ۱۳۹۴۴۵۸

خراسان رضوی - جام جم آنلاین-به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، با توجه به تداوم برودت کم سابقه هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، فعالیت های آموزشی مهدهای کودک، مدارس و مراکز آموزشی عالی استان خراسان رضوی از روز یکشنبه ۲۵ دی ماه تا روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه بصورت غیر حضوری خواهد بود.در این اطلاعیه آمده است: همه امتحانات مدارس و دانشگاهها لغو شده و هرگونه فعالیت حضوری مراکز آموزشی اکیداً ممنوع است.
همچنین فعالیت کارکنان دستگاههای اجرایی، ادارات، بانک‌ها و نهادهای عمومی به استثنای مراکز امدادی، خدماتی، درمانی و شعب منتخب بانکها در روز یکشنبه، ۲۵ دی ماه به صورت دورکاری خواهد بود.
این اطلاعیه ادامه می دهد:خاموشی سامانه‌های گرمایشی مراکز فوق به طور اکید الزامی است و مدیران این مجموعه ها باید از رعایت موضوع اطمینان حاصل کنند.
براساس این اطلاعیه، فعالیت مراکز تجاری خراسان رضوی در روز یکشنبه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۸ و بدون اتصال به شبکه گاز و صرفاً با استفاده از سوخت دوم خواهد بود. فعالیت کلیه مراکز صنعتی به استثناء مراکز حساس که توسط اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان به ستاد انرژی استان اعلام می شود، تعطیل است.
در این اطلاعیه از مسافرینی که قصد سفر به استان خراسان رضوی به خصوص مشهد مقدس را دارند، خواسته شده است سفرهای غیرضروری خود را به زمان دیگری موکول کنند.
ساعاتی پیش فرماندار مشهد در گفتگو با خبرنگار ایرنا از مجازی شدن فعالیت های آموزشی مدارس، مهدکودکها، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در این کلانشهر خبر داد.
محسن داوری افزود: همچنین طبق تصمیمات گرفته شده فعالیت ادارات در شهرستان مشهد برای فردا، یکشنبه ۲۵ دی ماه به صورت دورکاری خواهد بود.
فرماندار مشهد تصمیم های اتخاذ شده را به منظور کاهش مصرف گاز و تقویت فشار آن در شبکه گاز خانگی عنوان کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها