معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران در واکنش به ادعاهای ‌مادر محمد قبادلو ‌گفت: متهم با نیت و قصد قبلی اقدام به جنایت ‌علیه مأمورین نظم و امنیت کرده ‌است.
کد خبر: ۱۳۹۳۸۹۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ مهدی سرپناه در گفت‌وگو با تسنیم در ‌واکنش به ادعاهای ‌مادر محمد قبادلو اظهار داشت: متهم محمد قبادلو در محضر دادگاه به جنایت خود اقرار کرده ‌و تمامی صحبت‌های مادرش کذب محض است.

وی با بیان اینکه متهم با نیت و قصد قبلی اقدام به جنایت ‌علیه مأمورین نظم و امنیت جامعه کرده است، افزود: این متهم طبق مستندات و دوربین‌های مدار بسته به مأمورین پلیس حمله و آن‌ها را زیر گرفته است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه شهید کرم‌ پور در شهر پرند به شهادت رسیده است گفت: سفسطه‌گری، تحریک افکار عمومی و تهییج افراد فریب خورده توسط مادر محمد قبادلو ماهیت اصلی آن‌ها را نشان داد و مسلماً از رسانه‌ های معاند و مزدوران خائن خارج نشین خط می‌گیرد.

سرپناه در پایان با بیان اینکه نظام از یک قطره خون شهدای مدافعان ولایت و امنیت نخواهد گذشت، خاطرنشان کرد: تا آخرین قطره خونمان در تأمین امنیت و نظم جامعه جانفشانی خواهیم کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها