شهروندان اصفهانی چگونه در برنامه‌ریزی شهر مشارکت دارند؟

از تعامل دانشجویان در «شهرجو» تا مشارکت نخبگان در «باشگاه شهراندیشان»

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: جشنواره ویژه‌ای برای شب یلدا در تمام فروشگاه‌های کوثر، همراه با تخفیفات و جوایز ویژه از نوزدهم آذرماه سال‌ جاری آغاز شده است و تا دهم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۱۳۹۱۵۱۰
جام جم آنلاین اصفهان به نقل از اصفهان ؛ امیرحسین ماه‌آورپور با اشاره به برگزاری جشنواره ویژه شب یلدا در فروشگاه‌های کوثر اصفهان اظهار کرد: در این ایام نظارت‌های ویژه‌ای بر فعالیت مجموعه‌ها و بازارهای شهرداری از جمله فروشگاه‌های کوثر و بازار گل و گیاه همدانیان انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای خدمت‌رسانی به شهروندان اپلیکیشن «همراه بازار کوثر» در دسترس شهروندان قرار گرفته است، از این‌رو آنها می‌توانند خرید خود را به صورت آنلاین از نزدیک‌ترین بازار کوثر انجام دهند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان ادامه داد: شهروندان با خرید در جشنواره ویژه شب یلدا، به ازای هر ۳۰۰ هزار تومان خرید یک شانس در قرعه‌کشی برای دریافت جوایز در نظر گرفته شده از جمله یک دستگاه خودروی کوئیک، ۱۵ ربع سکه بهار آزادی، ۱۵ دستگاه دوچرخه، ۱۵ تخته فرش ۱۲ متری، ۱۵ دستگاه ماشین لباسشویی، ۱۵ دستگاه تلویزیون و ۱۵ دستگاه اسپرسو از این فروشگاه‌ها خواهند داشت.

وی افزود: در جشنواره ویژه یلدا بیش از ۲۵ قلم کالای دیگر تا ۴۰ درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

ماه‌آورپور اضافه کرد: قیمت کالاها توسط بازرسان مستقر در بازارها رصد می‌شود همچنین مردم در صورت داشتن شکایت، می‌توانند از طریق شماره ۱۳۷ موارد را اطلاع دهند تا در اسرع زمان به آن رسیدگی شود.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با اشاره به تعداد فروشگاه‌های کوثر در این کلان‌شهر تصریح کرد: در هر منطقه از اصفهان یک فروشگاه کوثر فعال است که در مجموع تعداد آنها به ۱۵ مورد می‌رسد، اما در حال حاضر دو فروشگاه به دلیل بازسازی تعطیل است.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازی فروشگاه کوثر در منطقه شهید کشوری تعداد این فروشگاه‌ها به ۱۶ می‌رسد، اظهار کرد: در حال حاضر تصمیمی در ارتباط با افزایش تعداد فروشگاه‌های کوثر گرفته نشده است.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها