معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه مطالبات دانشجویان را به حق می‌دانیم‌، گفت: «رئیسی» روز دانشجو در جمع دانشجویان حضور می‌یابد.
کد خبر: ۱۳۸۹۲۴۰

به گزارش جام جم آنلاین، سید محمد حسینی امروز در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان پلدختر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دولت شنوای مطالبات و سخنان دانشجویان است اظهار داشت: دولت اهتمام ویژه‌ای به دانشگاه دارد و رئیس جمهور مرتب در جمع اساتید و دانشجویان حضور پیدا می‌کنند و براساس امکاناتی که وجود دارد تلاش می‌کنیم شرایط بهتری برای دانشجویان فراهم شود.

وی با اشاره به وقفه ایجاد‌شده در آموزش حضوری دانشجویان افزود: طبیعی است که ما الان کمبودهایی در مورد خوابگاه‌ها، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشگاه‌ها داشته باشیم که در اولویت است و امیدوارم به تدریج بتوانیم کمبودها را برطرف کنیم‌.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دانشجویان از برگزاری جلسات پرسش و پاسخ استقبال می‌کنند و می‌خواهند حرف‌هایشان شنیده شود و ما هم اینگونه مطالبات را به حق می‌دانیم.

وی بیان کرد: رئیس جمهور در جلسه‌ای که به مناسبت روز دانشجو دارند بشارت و مژده‌ای که دانشجویان دنبال آن هستند را بیان می‌کند.

منبع: تسنیم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها