در فراخوان‌های چند روز گذشته شاهد تروریسم عیان بودیم

مماشات تا کی؟

فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری عامل تیراندازی به سوی شهروندان خبر داد و گفت: ابن فرد با اشراف اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.
کد خبر: ۱۳۸۷۴۴۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی، سرهنگ "سلمان حیدری" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر تیراندازی به شهروندان از طبقه ۵ ساختمانی در یکی از محلات شهرستان بوکان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که یک نفر در هنگام وقوع تجمعات با استفاده از سلاح شکاری از طبقه پنجم به سمت شهروندان تیراندازی که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت عمومی، موجب ایجاد خسارت به خودروی شهروندان و مصدومیت آنان شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان تصریح کرد: بلافاصله اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری متهم آغاز شد که در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته مخفیگاهش شناسایی و در کمترین زمان ممکن در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

حیدری با بیان اینکه از متهم ۲ قبضه سلاح شکاری و تعدادی سلاح سرد کشف شد، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و پلیس به هیچ شخص یا اشخاصی اجازه نخواهد داد تا آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند و با مخلان نظم و امنیت برابر قانون و قاطعانه برخورد خواهد کرد. (تسنیم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها