نقشه‌های دشمنان نظام با انسجام و اتحاد مردم خنثی‌ می‌شود

استاندار همدان گفت: در این شرایط حفظ اتحاد و انسجام مردم موجب خنثی شدن توطئه ها و نقشه‌های دشمنان این نظام و انقلاب می شود.
کد خبر: ۱۳۸۱۷۵۱

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی استانداری همدان، علیرضا قاسمی فرزاد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما به تعبیر امام راحل، انفجار نور بود نوری که برق آن چشم مستکبران را کور و تمام معادلات آنان در جهان را به هم زد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب بر این باور بودند که می‌توانند انقلاب اسلامی را با شکست مواجه کنند خاطرنشان کرد: استکبار جهانی، ایران قدرتمند و یکپارچه را نمی‌خواهد و به دنبال فروپاشی و تجزیه کشور است.

استاندار همدان ادامه داد: رزمندگان ما با جان و دل به جنگ دشمنان نظام و انقلاب رفتند تا تمامیت ارضی، وحدت و یکپارچگی ملی حفظ شود.

قاسمی فرزاد اضافه کرد: بعد از انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) و سپس با وجود رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای و هدایت‌ و تدابیر داهیانه ایشان، کشور از بحران‌های مختلف عبور کرده است.

وی تصریح کرد: همه ما از درگذشت یکی از دختران ایران اسلامی بسیار ناراحت و متاثر هستیم، اما دشمنان انقلاب به دنبال سوء استفاده‌ از این حادثه هستند.

وی اظهار داشت: مردم ایران باید هشیار و آگاه باشند، دشمنان این نظام به دنبال این هستند تا نقشه‌های شومی همچون سوریه و عراق برای ما ترسیم کنند.

استاندار همدان گفت: مردم هوشیار و آگاه همدان با حضور خودجوش خود علیه عده معدودی که در خیابان‌های شهر دست به اغتشاش زده بودند، دشمنان انقلاب و نظام را نا امید کردند.

قاسمی فرزاد ادامه داد: مردم متدین دارالمجاهدین از همه گروه‌ها، اقشار و سلایق در این راهپیمایی حضور یافتند و از امنیت و انسجام ملی یکپارچه دفاع کردند.

وی تصریح کرد: منافقان کوردل، بعداز انقلاب با ترورهای مختلف، در پی ضربه زدن به مردم و انقلاب بودند که در این مدت بیش از ۱۷هزار نفر از مردم را به طرز بی‌رحمانه‌ای ترور کردند.

استاندار همدان افزود: به لطف خداوند متعال و وجود رهبر فرزانه، آگاه و بصیر و همچنین توانایی نیروهای مسلح و علم و دانش فرزندان این سرزمین و سلاح‌های بازدارنده که در دست داریم، هیچ دشمنی نمی‌تواند نگاهی تهدید آمیز به ما داشته باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها