حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز:

عمل موفقیت آمیز بود و حالم بسیار خوب است.

 امام جمعه محبوب تبریز که طی روزهای گذشته در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، با انتشار پیام ویدیویی گفت: حالم بسیار خوب است.
کد خبر: ۱۳۸۱۰۲۸
جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در این پیام ویدیویی که از بستر بیماری گرفته شده است، اظهار کرد: از کسانی که لطف کرده و اظهار نگرانی کردند و جویای حالم شدند، تشکر می‌کنم.

 وی افزود: در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت عمل جراحی دیسک گردن قرار گرفتم که اکنون خوشبختانه حالم بسیار خوب است و جای هیچ نگرانی نیست.

وی ادامه داد: زیر سایه امت حزب الله و خانواده شهدا انشالله به زودی برای انجام وظیفه خدمتگزاری به ملت قهرمان آذربایجان حاضر خواهم شد.

آل هاشم هم‌چنین با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، این هفته را به تمامی رزمندگان اسلام، دست اندرکاران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، کلیه جانبازان و آزادگان و خانواده معظم شهدا تبریک گفته و اظهار کرد: این هفته را محضر فرماندهی معظم کل قوا نیز تبریک می‌گویم. 

وی خاطرنشان کرد: اگر کشور ایران در مجامع بین المللی توانسته به افتخار و عزت کنونی دست یابند، به برکت رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس است و نباید این موضوع را از یاد برد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها