معجونی از استعدادهای ناب

آشنایی با تیم ملی فوتبال انگلیس

۵ بازیکن زهردار ایرانی را بشناس!

هشدار رسانه انگلیسی به شاگردان ساوت گیت

رسانه انگلیسی HITC در گزارشی به معرفی ۵ بازیکن خطرناک تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت.
کد خبر: ۱۳۷۹۶۹۳

به گزارش جام جم آنلاین، سایت انگلیسی HITC در گزارشی به بررسی حریف نخست انگلیس به سرمربیگری  گرت ساوت گیت برابر ایران پرداخته و عنوان کرده که نباید این تیم را در جام جهانی قطر دست کم گرفت به همین دلیل در گزارشی به بررسی ۵ بازیکن خطرناک تیم ملی پرداخته است.

علیرضا جهانبخش – فاینورد هلند

جهانبخش یکی از بازیکنان ایران است که تجربه لیگ برتر را در رزومه خود دارد. هر چند ۱۷ میلیون پوند برای او از سوی برایتون پرداخت شد، اما نتوانست در این تیم خوش بدرخشد.

تمایل این وینگر به بازی‌های دیدنی در تیم ملی را نباید دست کم گرفت. او توانست در لیگ برتر یک گل زیبا و برگردان را وارد دروازه چلسی کند.

شاید بهترین توصیه برای بن چیلول، لوک شاو یا هر کسی که در دفاع چپ انگلیس مقابل ایران بازی می‌کند این باشد که با حضور علیرضا جهانبخش انتظار اتفاقات غیرمنتظره را داشته باشید. جهانبخش اکنون در فاینورد بازی می‌کند و به دنبال تکرار دوران درخشان خود در آلکمار است.

سردار آزمون – بایر لورکوزن آلمان

در طول تابستان ۲۰۲۰، آزمون پس از اینکه از زنیت سن پترزبورگ جدا شد مورد توجه تاتنهام قرار داشت، ولی به بایر لورکوزن رفت.

او با تایید این موضوع گفت: من از لیون، رم، بایر لورکوزن و تاتنهام پیشنهاد داشتم.اکنون آزمون که برای اولین بار در یک لیگ بزرگ اروپایی بازی می‌کند، به دنبال اثبات توانایی‌های خود است.

او از ژانویه گذشته که به لورکوزن پیوسته، در ۱۸ بازی فقط یک گل زده است. با این حال، حرکات سریع و توانایی هوایی او همچنان می‌تواند مشکلات فراوانی را برای دفاع انگلیس در قطر ایجاد کند.

به خصوص وقتی در نظر بگیرید که آزمون، لقب «مسی ایرانی» را به خود اختصاص داده و در ۶۳ بازی ملی، ۴۰ گل به ثمر رسانده است.

مهدی طارمی – اف سی پورتو پرتغال

شاید ترسناک‌ترین بازیکن فهرست ایران همین بازیکن باشد. فقط کافی است به گلی که طارمی به چلسی در لیگ قهرمانان اروپا زد نگاه کنید تا متوجه شوید که او چقدر می‌تواند خطرناک باشد.

او ماشین گلزنی تیم پورتو است و گل‌های زیادی برای این تیم به ثمر رسانده است.در مجموع او از زمان پیوستن به پورتو، خط حمله این تیم را مدیریت کرده است و در هر فصل حداقل ۲۰ گل به ثمر رسانده است.

الله یار صیادمنش – هال سیتی انگلیس

آکون ایلیکالی مالک جدید هال سیتی ترسی از اظهار نظر‌های بزرگ درباره بازیکنان خود ندارد. او به وینگر جدید خود یعنی صیادمنش لقب محمد صلاح جدید داد.

او در این زمینه گفت: الله‌یار مثل تکه‌ای از جواهرات من است. او بسیار با استعداد است و در حال پیشرفت است. فکر می‌کنم او می‌تواند محمد صلاح جدید باشد. من نمی‌گویم او اکنون چنین است، اما می‌تواند در آینده باشد. وقتی به زمین بازی نگاه می‌کنید، مردی را می‌بینید که سریع‌تر از بقیه حرکت می‌کند. مثل این است که در پلی استیشن، بازیکنی وجود دارد که سریع‌تر حرکت می‌کند و شما او را در بهترین موقعیت‌ها قرار می‌دهید. برای من، الله‌یار آن بازیکن است.

کریم انصاری فرد – اومونیا نیکوزیا قبرس

این مهاجم خوش سفر نزدیک به ۱۰۰ بازی ملی برای تیم ملی ایران انجام داده است. انصاری فرد حتی در ۳۲ سالگی هنوز چیز‌های زیادی برای ارائه دارد.

او پس از یک دوره سخت در ناتینگهام فارست می‌تواند بار دیگر برابر انگلیسی‌ها خودش را نشان دهد.این انصاری فرد بود که در جام جهانی ۲۰۱۸ توانست تنها گل ایران را به پرتغال زد. واضح است که در لحظات پر فشار می‌توان به او اعتماد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها