مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

چهل و هشت درصد مشتركین خانگی گیلان مشمول دریافت پاداش شدند

تشریح دستاوردهای شاخص شرکت توزیع برق گیلان

افتتاح ۵۸۰ پروژه با اعتباری بالغ بر۱۸۰ میلیارد تومان

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان همزمان با سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین از افتتاح 580 پروژه برق رسانی و بهینه سازی تاسیسات شهری و روستایی در هفته دولت 1400 با اعتباری بالغ بر180 میلیارد تومان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۸۱۳۳

گیلان-جام جم آنلاین-مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اظهار داشت: این پروژه ها در دو بخش اصلاح شبکه و احداث شبکه جهت افزایش پایداری و قابلیت اطمینان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
وی خاطرنشان کرد: با تلاش ، پیگیری و همدلی مدیران ارشد ستادی، اجرایی و کارکنان دست اندرکار شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تعداد580 پروژه شهری و روستایی در خصوص احداث و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف و متوسط و ترانسفورماتورهای برق برای تقویت ولتاژ برق مشترکین افتتاح خواهدشد.
 مهدیزاده گفت: یکی از مهمترین پروژه های توزیع برق گیلان نوسازی شبکه های فرسوده است و تعداد بسیار خوبی پروژه احداث کابل خودنگهدار درهفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید و هدف نهایی از اجرای آنها افزایش ضریب اطمینان شبکه ها و جلب رضایت مشترکین محترم است.
وی افزود:  پروژه برق رسانی روستایی به روستای پرمکوه در شهرستان رودسر بخش رحیم آباد نیز  به مبلغ قریب به 2350 میلیون ریال در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و 18 خانوار این روستا از نعمت روشنایی بهره مند می شوند.
مدیرعامل توزیع برق گیلان تصریح کرد: برای برق رسانی به روستای مذکور قریب به 1 کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف بهمراه یک دستگاه ترانس 50 کیلوولت آمپر احداث شده است. 
مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: عبور بدون خاموشی از فصل گرم سالجاری دستاورد بزرگ دولت و صنعت برق کشور بوده و این مهم با تلاش شبانه روزی کارکنان و همراهی مردم شریف حاصل شده است.
وی اظهار داشت: تعداد روستاهای برقدار استان گیلان 2564 روستا می باشد که تمامی روستاهای بالای 20 خانوار طبق سرشماری سال 85 ،  در سال 1389 برقدار شده اند و در حال حاضر برق رسانی به روستاهای زیر 10 خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی در دست اقدام می باشد .
شایان ذکر است شرکت توزیع برق گیلان بیش از یک میلیون و 600 هزار مشترک در کل استان گیلان دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها