title
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت چهارمین امام شیعیان، طی پیامی روز پزشک را به‌تمامی پزشکان علی‌الخصوص ایثارگران پزشک، پزشکان ایثارگر و خانواده‌های شهدای خدمت تبریک گفت.
کد خبر: ۱۳۷۷۵۲۶

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت چهارمین امام شیعیان، طی پیامی روز پزشک را به‌تمامی پزشکان علی‌الخصوص ایثارگران پزشک، پزشکان ایثارگر و خانواده‌های شهدای خدمت تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد هرمزگان، عطا ناوکی در این پیام اورده است.

 

یکم شهریور ماه روز بزرگداشت حکیم فرزانه به عنوان روز پزشک نامگذاری شده که بیان کننده اهمیت و ارزش علم پزشکی و از سویی خدمات بزرگ پزشکان به هموطنان، نظام اجتماعی و سلامت است.


پزشکان در یاری رساندن به مردم نه تنها از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند بلکه تعدادی از این قشر عزیز با ایثارشان جان خویش را در مسیر خدمت نثار کردند و به عنوان شهید خدمت در برگ های زرین تاریخ انقلاب افتخارآفرین شدند.


اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت شهادت علی بن حسین ملقب به امام «سجاد» و «زین العابدین» چهارمین امام شیعیان، مقام و منزلت همه ایثارگران پزشک، پزشکان ایثارگر و خانواده محترم آنان و خانواده‌های شهدای خدمت در عرصه پزشکی را گرامی داشته و برای همه این عزیزان و خانواده‌های محترم آنان از درگاه پروردگار متعال آرزوی توفیق و سلامتی مسألت دارم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها