استاندار هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان:

در حوزه مسائل فرهنگی و جریان سازی باید نقش ویژه‌ای برای مردم در نظر گرفت

title
استاندار هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهارداشت: باید به دنبال انضباط بخشی به فعالیت‌ها در همه حوزه‌ها از جمله در زمینه مسائل فرهنگی باشیم.
کد خبر: ۱۳۷۷۱۶۴

هرمزگان-جام جم انلاین-استاندار هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، اظهارداشت: باید به دنبال انضباط بخشی به فعالیت‌ها در همه حوزه‌ها از جمله در زمینه مسائل فرهنگی باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی،با اشاره به 5 راهبرد مهم تدوین شده در سند فرهنگی استان گفت: محورهای مشخص شده در قالب برنامه‌های مختلف تدوین شده که نیاز است برای این برنامه‌ها متولی مشخص شود.

 

استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مردم در حوزه فرهنگی گفت: باید در حوزه فرهنگ و جریان سازی فرهنگی برای مردم نقش ویژه‌‌ای در نظر گرفت تا در این حوزه شاهد رخ دادن اتفاقات بهتری باشیم.

 

وی تصریح کرد: باید در نام‌گذاری خیابان و بلوارها توجه ویژه‌ای به مشاهیر استان که درگذشته و یا در قید حیات هستند در حوزه‌های مختلف که برای ارتقای سطح فرهنگ و تربیت نیروی انسانی تلاش کرده‌اند شود.

 

دوستی ادامه داد: در هفته دولت به فرمانداران تاکید شده در افتتاحیه‌ها و کلنگ‌زنی‌ها به ویژه در حوزه آموزش و ورزش از پیشکسوتان و مفاخر این عرصه‌ها با رویکرد تکریم و ارج نهادن به آنان استفاده شود.

 

وی افزود: بر همین مبنا روبان افتتاح مدارس توسط معلمان پیشکسوت و بازنشسته شهرستان‌ها قیچی خواهند کرد و در افتتاح اماکن ورزشی از پیشکسوتان ورزشی و یا جوانان و نوجوانان قهرمان استان استفاده می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها