مدیرکل کمیته امداد استان یزد خبرداد؛

اجرای طرح "اطعام و احسان حسینی" در استان یزد

مدیر کل کمیته امداد استان یزد:

معیشت مددجویان آسیب دیده از سیل در اولویت قرار دارد

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، استاندار یزد، مدیر کل امور روستایی استانداری و فرماندار تفت در بازدید مجدد از مناطق سیل‌زده زردین و توابع آن از رسیدگی فوری به وضعیت معیشتی مددجویان آسیب دیده خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۵۳۴۴

به گزارش خبرنگار جام جم انلاین یزد ، محمد شجاعان، در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از خسارات وارد شده گفت: کمیته امداد از ساعات اولیه وقوع خسارات اقدام به اهدای بسته‌های معیشتی و کمک به اسکان و رفع نیازهای فوری مددجویان کرده است.

وی افزود: علاوه بر امدادرسانی های اولیه، اقدامات لازم برای ارزیابی خسارت‌های وارد شده به مسکن مددجویان در دستورکار فوری این نهاد قرار گرفته است.

شجاعان تصریح کرد: در دهستان زردین بیش از 400 خانوار تحت پوشش قرار دارند که به حدود 30 منزل مسکونی از این مددجویان خسارت ناشی از سیل وارد شده است که کمیته امداد برنامه‌هایی برای بازسازی، بهسازی و یا احداث مجدد آن دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: مردم نیکوکار استان نیز می‌توانند به‌صورت غیرحضوری از طریق کد دستوری #035*8877* تلفن همراه و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ در امر خیر کمک به آسیب‌دیدگان از سیل شرکت کنند و نیز سامانه چهاررقمی ۱۸۱۱ کمیته امداد استان یزد آماده پاسخگویی به مردم خیراندیش استان می‌باشد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها