title
فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف 74 هزار 720 ليتر گازوئیل قاچاق و در بازرسی از3 دستگاه کامیون سوخت کش به ارزش 19 میلیارد و 240 میلیون ریال در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۰۸۳۸

 

هرمزگان-جام جم انلاین-فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف 74 هزار 720 ليتر گازوئیل قاچاق و در بازرسی از3 دستگاه کامیون سوخت کش به ارزش 19 میلیارد و 240 میلیون ریال در این استان خبر داد.

 

سردار "غلامرضا جعفری  در تشريح جزئيات اين خبر بیان داشت: مأموران پلیس آگاهی استان روز گذشته حین گشت زنی در جاده اسکله شهید رجایی به 3 دستگاه کامیون سوخت کش مشکوک و به منظور بررسی بیشتر آن ها را متوقف کردند.

 

وی افزود: مأموران پس از بررسی اسناد، مدارک و بارنامه خودروها مذکور متوجه شدند این کامیون های نفتکش حامل 74 هزار و 720 ليتر گازوئیل قاچاق می باشند که خودرو ها توقیف و 3 نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

 

سردار جعفری ارزش محموله سوخت مکشوفه را بنا به نظر کارشناسان، 19میلیارد و 240 میلیون ریال عنوان ، تصریح کرد : عزم جدی پليس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده هاي نفتي از مردم خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها