فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه :

هفت دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در ساوه کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: در عملیات ماموران انتظامی ساوه، هفت دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال از ۲ منزل مسکونی در این شهرستان کشف شد.
کد خبر: ۱۳۶۷۴۱۰

به گزارش جام جم آنلاین ساوه و زرندیه : وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علی‌اکبر عیسی‌آبادی» در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان ساوه، پس از انجام اقدامات فراگیر پلیسی و اطلاع از وجود تعدادی دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در ۲ منزل مسکونی در این شهرستان، بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی عنوان کرد: پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، ماموران انتظامی به واحدهای مسکونی مورد نظر اعزام و در بازرسی از این محل ها موفق به کشف هفت دستگاه ماینر غیرمجاز شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه افزود: ارزش تقریبی دستگاه های قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، یک میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ عیسی آبادی با تأکید بر مقابله قاطع پلیس با فعالیت ماینرهای غیرمجاز به دلیل اثرات مخرب آن در حوزه‌های انرژی، اقتصاد و امنیت بیان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها