رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر داد

کشف ۳۰ فقره موبایل قاپی در شهرک قدس

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه موبایل قاپ حرفه ای در شهرک قدس حین سرقت خبر داد و گفت: آنان تا کنون به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کردند.
کد خبر: ۱۳۶۷۳۸۳

به گزارش جام جم آنلاین از سایت پلیس تهران، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اشاره به دستگیری سه موبایل قاپ حرفه ای گفت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه شهروندان در شهرک قدس به روش موبایل قاپی توسط یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش دستگیری سارقان را تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس بر عهده گرفتند و گشت زنی های هدفمند را افزایش دادند.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی جویی های انتظامی ساعات تردد و حضور سارقان را شناسایی کردند، افزود: ماموران، حین گشت زنی در نقاط جرم خیز و محل حضور سارقان به یکدستگاه موتورسیکلت سه ترک با پلاک مخدوش مشکوک که مشاهده شد یکی از متهمان پیاده و در حال زاغ زنی شهروندی بوده و اقدام به سرقت تلفن همراه وی کرده و سوار بر موتورسیکلت متواری شدند که پلیس سریعا وارد عمل می شوند، سارقان که با حرکت خلاف جهت در خیابان، سعی داشتند به فرار خود ادامه دهند، به علت بالا بودن ترافیک با خودرویی برخورد و زمین گیر و دستگیر شدند.

رییس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه در بررسی اولیه از متهمان سه دستگاه تلفن همراه سرقتی و دو قبضه سلاح سرد و کلاه و دستکش کشف شد، تصریح کرد: متهمان ۱۸ تا ۲۰ ساله که یکی از آنها از اتباع کشور همسایه بود در در تحقیقات اولیه به جرم خود و موبایل قاپی در شمال تهران به خصوص شهرک قدس با همدستی یکدیگر و ۳۰ فقره سرقت مشابه تا کنون اعتراف کردند و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شدند.

موقوفه ای با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان و شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: پرونده و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

منبع: پلیس تهران

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها