بدنبال سفرهای استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به مراکز استانی

شهرکرد بام ایران مرکز استان چهار محال و بختیاری مقصد بیست ویکمین سفر های استانی

سفر ریاست جمهوری با توجه به مشغله کاری دولت در پایان هفته لغو و به زمان دیگری موکول شد.
کد خبر: ۱۳۶۵۸۶۲

به گزارش جام جم آنلاین- چهار محال و بختیاری؛مهران مرادی مدیر کل حوزه استاندار ی و مشاور عالی استاندار ساعتی پیش در گفتگو با جام جم خبر از لغو سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به شهرکرد مرکز استان چهار محال خبر داد.

مشغله کاری دولت و سفر مقامات بلند پایه کشورهای همسایه دلیل لغو سفر

مرادی گفت: به علت مشغله کاری دولت در هفته جاری و همچنین سفر مقامات بلند پایه کشورهای همسایه این سفر لغو و به زمان دیگری موکول شد.

سفر رئیس جمهوری در آینده ای نزدیک به زمانی دیگر موکول شد

وی خاطر نشان ساخت انشاء الله این سفر در آینده ای نزدیک و در زمان مقتضی انجام خواهد شد که از طریق مراجع رسمی و روابط عمومی استانداری اطلاع رسانی خواهد شد.

آمادگی تمام مدیران ،دستگاه های اجرائی و مردم نجیب و قدر شناس برای استقبال از هیئت دولت

مرادی در خاتمه تاکید کرد همه دستگاه خای اجرائی و تمام مدیران ارشد دولتی و غیر دولتی و همچنین مردم نجیب و شریف استان چهار محال و بختیاری خود را برای استقبال گرم و پذیرائی از رئیس جمهور منتخب و مردمی ایران آماده نموده اند.

شایان ذکر است قرار بود صبح فردا جمعه 23 اردیبهشت ریاست جمهوری و تعدادی از اعضاء هیئت دولت به استان چهار محال و بختیاری سفر نموده و حتی تمامی عوامل تشریفات و مسئولان نهاد ریاست جمهوری در استان،استانداری و دیگر دستگاه های اجرائی مستقر شده که این امر میسور نشد و سفر هیئت دولت به زمانی دیگر موکول شد

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها