معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت خبر داد

واژگونی مرگبار موتورسیکلت در اتوبان همت + عکس

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از حادثه واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت و جان باختن راکب آن خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۵۸۴۹

به گزارش جام جم آنلاین، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه جان موتورسوار را گرفت.

سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسیکلت پس از واژگونی در محدوده غرب به شرق همت بعد از عدل به دلیل عدم توانایی راکب این موتورسیکلت در کنترل وسیله نقلیه خبر داد و اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 11:30 روز گذشته یک فقره واژگونی موتورسیکلت به اپراتور پلیس راهور تهران بزرگ اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه 27 پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شده و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد که متاسفانه راکب حدودا ۴۰ ساله موتورسیکلت پس از واژگونی موتورسیکلت در دم فوت کرده که علت آن عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه بوده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از راکبین موتورسیکلت خواست در هنگام رانندگی حتما کلاه ایمنی استاندارد بر سرگذاشته و از ورود به بزرگراه‌ها و تونلها جدا خودداری کردن و در حین عبور از معابر از لایی کشی ، سرعت و سبقت پرهیز کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

واژگونی مرگبار موتورسیکلت در اتوبان همت + عکس

واژگونی مرگبار موتورسیکلت در اتوبان همت + عکس

واژگونی مرگبار موتورسیکلت در اتوبان همت + عکس

 

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها