طرح راه‌اندازی شهرک صنایع شیشه و سیلیس در هرمزگان بررسی شد
در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان به ریاست استاندار هرمزگان؛

طرح راه‌اندازی شهرک صنایع شیشه و سیلیس در هرمزگان بررسی شد

سیاست دولت همراهی و همکاری حداکثری با گروه‌های جهادی است

استاندار هرمزگان گفت:از ظرفیت ماشین آلات دستگاه‌های دولتی با همکاری گروه‌های جهادی برای محرومیت زدایی و توسعه استان هرمزگان استفاده خواهد شد.
استاندار هرمزگان گفت:از ظرفیت ماشین آلات دستگاه‌های دولتی با همکاری گروه‌های جهادی برای محرومیت زدایی و توسعه استان هرمزگان استفاده خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۶۴۲۱۹

  به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،استاندار هرمزگان گفت:از ظرفیت ماشین آلات دستگاه‌های دولتی با همکاری گروه‌های جهادی برای محرومیت زدایی و توسعه استان هرمزگان استفاده خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در نشست با نمایندگان گروه‌های جهادی و بسیجی اظهار داشت: گروه‌های جهادی همیشه بازوی اجرایی دولت‌ها بوده‌اند و به ما کمک کرده‌اند، در دولت سیزدهم نیز اعتقاد ویژه‌ای به گروه‌های جهادی داریم و توجه ویژه‌ای به این گروه‌ها خواهد شد.

 

وی افزود: چند کار مشترک با گروه‌های جهادی تعریف شده از جمله در حوزه پزشکی قرار است که یک حرکت مثبت در استان آغاز شود که می‌تواند به بخش حوزه درمانی استان در مناطق محروم استان کمک خواهد کرد.

 

استاندار هرمزگان گفت: در حوزه پزشکی که یکی از مسائل و موضوعات جدی استان است ما یک سری امکانات و ظرفیت‌های معطل در دستگاه‌های مختلف دولتی داریم که از جمله آن در استانداری یک بیمارستان صحرایی وجود دارد که برای زمان بحران است.

 

وی تصریح کرد: برای این بیمارستان صحرایی برنامه‌های خوبی داریم و برای فعال کردن آن یک نیروی انسانی مشخص شده و با همکاری گروه‌های جهادی در مناطق مختلف استان مستقر خواهد شد و اولین فعالیت این بیمارستان با محوریت دندان پزشکی طی این هفته احتمالا در جزیره قشم انجام خواهد.

 

مهندس دوستی افزود: کارهای مقدماتی این امر انجام شده و بخشی از داروهای مورد نیاز را نیز تامین کرده‌ایم و امیدواریم این استقرار تیم پزشکی را در مناطق مختلف استان داشته باشیم که البته برای استقرار این بیمارستان صحرایی در 6 منطقه استان برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

 

وی گفت: یک ظرفیت معطل دیگر که در استان داریم ماشین آلات سنگینی است که در اختیار دستگاه‌های دولتی است، متاسفانه این دستگاه‌ها بیشتر برای مواقع بحران مورد استفاده قرار می‌گیرد در صورتی که این ماشین آلات ثروت ملی هستند و بایستی برای پیشرفت و توسعه استان از آنها استفاده شود.

 

دوستی اظهار داشت: یکی از کارهایی که با گروه‌های جهادی می‌توان پیش‌برد استفاده از ظرفیت ماشین آلات دولتی برای محرومیت زدایی از مناطق مختلف است.

 

وی با تاکید بر حمایت حداکثری از گروه‌های جهادی استان هرمزگان و با بیان این نکته که در خصوص زمین، امکانات و برخی پشتیبانی‌های مورد نیاز به گروه‌های جهادی کمک خواهیم کرد گفت: اگر برخی اموری که گروه‌های خصوصی انجام می‌دهند را از طریق‌های گروه‌های جهادی انجام دهیم قطعا برایمان به صرفه‌تر است بنابراین به نفع دولت است که بتواند از ظرفیت گروه‌های جهادی بهره ببرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها