استاندار هرمزگان در روز ملی شوراها مطرح کرد:

مسائل شهری بندرعباس با خرد جمعی قابل حل است

title
به مناسبت روز شوراها از اعضای 6 دوره اخیر شورای شهر بندرعباس تجلیل شد.
کد خبر: ۱۳۶۴۱۴۳

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،به مناسبت روز شوراها از اعضای 6 دوره اخیر شورای شهر بندرعباس تجلیل شد.


آیین روز ملی شوراها و تجلیل از اعضای فعلی و سابق شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمين دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، دکتر مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مهدی نوبانی شهردار بندرعباس و با حضور اعضای فعلی و سابق شورای اسلامی بندرعباس برگزار شد.

 

استاندار هرمزگان در این آیین با تبریک فرارسیدن این روز مهم اظهار داشت: برای اعضای شورای شهر در مسیر خدمتی که قرار گرفته‌اند آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با خرد جمعی بتوانند مسائل مرتبط با شهر را مدیریت کنند.

 

وی افزود: مسائل شهری بندرعباس بسیار متنوع است و مجموعه‌ای از مسائل مختلف از جمله مسئله فاضلاب، شهرک پیامبر اعظم، مباحث مرتبط با تفریحات مردم و... را در بر می‌گیرد که نیاز است این مسائل با هم فکری در جهت ارتقای سطح رفاه عمومی برطرف شود و تلاش می کنیم این امر صورت گیرد.

 

استاندار هرمزگان گفت: ما در مسائل شهری تمرکز بیش از اندازه‌ای بر سخت افزار و ساخت و ساز کرده‌ایم اما مسئله روح شهری نیز مسئله بسیار مهمی است که به نظر می‌رسد باید به آن نیز توجه ویژه‌ای شود.

 

وی تصریح کرد: باید در بسیاری از مسائل همه ما مسئولان با از خودگذشتگی مسیر را برای توسعه شهر باز کنیم و قطعا خداوند نیز این از خودگذشتگی و ایثار را می بیند و اجر آن محفوظ خواهد بود.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها