رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت:

کشف قرص و داروی قاچاق / عطاری غیرمجاز پلمب شد

معاون اجتماعی پلیس امنیت تهران بزرگ خبر داد:

کشف بیش از ۳ هزار «ساعت قاچاق» از یک خودرو

معاون اجتماعی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف بیش از سه هزار عدد ساعت مچی قاچاق از یک خودرو در حوالی بازار تهران خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۱۵۰۸

به گزارش جام جم آنلاین، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف بیش از 3 هزار و 200 عدد ساعت مچی قاچاق از یک خودرو در حوالی بازار تهران، خبر داد.

سرگرد محمد زیدی با اشاره به کشف محموله ساعت مچی قاچاق در بازار پانزده خرداد، گفت: روز گذشته ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ حین گشت زنی در محدوده خیابان پانزده خرداد به یک دستگاه خودروی 405 مشکوک شده که بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی اطلاعاتی متوجه شدند این خودروی شوتی حامل کالای قاچاق است، افزود: ماموران به قصد متوقف کردن و بازرسی از راننده به خودرو نزدیک می شوند اما راننده با هدف متواری شدن، اقدام به زیر گرفتن نگهبانان گیت ورودی یکی از خیابان های مجاور (عوامل نگهبانی شهرداری) می کند.

زیدی با بیان اینکه خوشبختانه آسیب جدی به عوامل نگهبانی وارد نشد، تصریح کرد: خودروی مذکور نهایتا در یک اقدام عملیاتی متوقف و ضمن دستگیری راننده، در بازرسی ازصندلی و صندوق عقب آن سه هزار و 249 عدد ساعت مچی قاچاق که اغلب آن مدل sport بوده، کشف و به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به پلیس امنیت اقتصادی تحویل داده شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را حدود 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند از شهروندان خواست تا گزارش های امنیتی و انتظامی خود پیرامون جرایم مختلف اعم از قاچاق کالا و ... را از طریق سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها