جانشین رئیس پلیس راهور گفت: در مقایسه با سال گذشته تصادفات ۷ درصد کاهش داشته، همچنین آمار جان‌باختگان تصادفات نیز ۲۲ درصد کاهش داشته است.
کد خبر: ۱۳۵۹۹۷۴

به گزارش جام جم آنلاین، سردار تیمور حسینی در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورها گفت: تا روز گذشته شاهد بار سنگین تردد در محورهای رشت بخصوص محورهای شمالی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: امروز عمده بار تردد در مسیر برگشت است. همچنین به مردم توصیه می‌کنم که این روزها دیگر زمان سفر کردن نیست و از سفر خودداری کنند.

افزایش ۵۰ درصدی ترددها

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا از افزایش ۵۰ درصدی ترددها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: احتمال یکطرفه شدن جاده‌های شمالی به ویژه محورهای هراز و چالوس از سمت شمال به جنوب وجود دارد چرا که در این بازه زمانی اغلب مسافران به شهرهای خود بازمی‌گردند و به همین دلیل می‌گویم هموطنان از آغاز سفر خودداری کنند.

حسینی افزود: در مقایسه با سال گذشته تصادفات ۷ درصد کاهش داشته، همچنین آمار جان‌باختگان تصادفات ۲۲ درصد کاهش داشته است.

تمرکز پلیس از فردا بر مدیریت بار بازگشت سفرها قرار دارد

وی اظهار کرد: از فردا (دهم فروردین ماه) تمرکز پلیس بر مدیریت بار بازگشت سفرها قرار دارد بنابراین مجدداً به هموطنان توصیه می‌کنم برنامه‌ای برای سفر تدارک نبینند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در پایان گفت: اکنون تمامی محورها درگیر بار بازگشت هستند و محورهای شمالی، محورهای منتهی به شهرهای زیارتی و سیاحتی دارای ترافیک پرحجم هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها