رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری موبایل‌ قاپ حرفه‌ای و سابقه‌دار ایستگاه‌های اتوبوس خبر داد.
کد خبر: ۱۳۵۸۴۰۵

به گزارش جام جم آنلاین، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار که در ایستگاه های اتوبوس اقدام به جیب بری می کرد خبر داد و گفت: این زن، پس از دستگیری به 80 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال گفت: اواخر بهمن ماه پرونده ای با موضوع سرقت گوشی تلفن همراه به شیوه جیب بری به پلیس آگاهی ارجاع شد که دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه سوم برای کشف پرونده وارد عمل شدند.

وی افزود: در ابتدا از شاکی تحقیق شد که اظهار داشت در ایستگاه میدان ولیعصر(عج) حین سوار شدن به اتوبوس تلفن همراهش به ارزش 40 میلیون تومان را از کیف وی ربوده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از دریافت پرونده کارآگاهان برای کشف پرونده راهی محل سرقت شده و با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق به شناسایی هویت متهم به اسم «سمیه» که دارای سوابق متعدد در زمینه جیب بری بود، می شوند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی فاتب ابراز داشت: پس از هماهنگی قضائی، «سمیه» شناسایی و دستگیر شد.

دستخال افزود: متهم پس از مواجهه با شواهد و مستندات جرم خود را پذیرفت و به 80 فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان اعتراف کرد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با اعتراف صریح متهم به جرم سرقت برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی مالباختگان در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت که با دعوت از شاکیان و مواجهه حضوری با متهم تا به حال 64 نفر از مال باختگان وی را به عنوان سارق خود شناسایی کردند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها