سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که از تیم مراکشی اخراج شده می گوید که علیه او توطئه کرده اند.
کد خبر: ۱۳۵۵۸۲۷

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، مارک ویلموتس که یکشنبه شب از سمت سرمربیگری تیم فوتبال  رجا کازابلانکا اخراج و پس از گذشت تنها سه ماه از حضورش روی نیمکت این تیم مراکشی، کنار گذاشته شد، می‌گوید که اخراج او یک توطئه بوده است.

ویلموتس 52 ساله در گفت‌وگو با روزنامه هلندی زبان «هت نیوزبلاد» بلژیک در خصوص اخراجش از سمت سرمربیگری رجا کازابلانکا گفت: این  یک موضوع سیاسی بود. در ابتدای ماه نوامبر، سه کاندیدا برای ریاست باشگاه وجود داشتند. رئیس باشگاه با 70 درصد آرا در انتخابات ریاست باشگاه به پیروزی رسید و این بدین معنی بود که دو کاندیدای دیگر شکست خورده‌اند. آنها اما شروع به تبانی کردند و از تمام جزئیات برای جوسازی استفاده کردند و برای این کار حتی از رسانه‌های اجتماعی که سم اصلی در جامعه مراکش است، بهره بردند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران با اشاره به پیروزی یک بر صفر جمعه شب رجا کازابلانکا مقابل تیم السطایفی الجزایر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آفریقا اظهار داشت: اخراج من پس از پیروزی رجا کازابلانکا رخ داد. این ثابت می‌کند که ارزیابی کار من ربطی به نتایج تیم نداشته است. کسی نمی‌تواند این اخراج را جدی بگیرد، می‌تواند؟

وی افزود: کسانی که کمی شرایط باشگاه راجا کازابلانکا را دنبال کرده باشند، به خوبی می‌دانند که این مسائل از کجا نشأت گرفته است. به همین دلیل دوباره با یک باشگاه در حال مذاکره هستم که در مورد جزئیاتش نمی‌توانم زیاد صحبت کنم. قصد دارم چند ماه دیگر اینجا (بلژیک) کنار  همسر و دخترم لِنا بمانم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها