عملیات ساخت تصفیه خانه آب کامیاران با حضور استاندار کردستان آغاز شد

عملیات ساخت تصفیه خانه آب شرب کامیاران با حضور استاندار کردستان و برخی دیگر از مسوولان اجرایی در این شهر آغاز شد.
کد خبر: ۱۳۵۵۱۴۵

به گزارش جام جم آنلاین کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا صبح امروز شنبه در جریان سفر یک روزه به کامیاران کلنگ شروع عملیات اجرایی این تصفیه خانه با مساحت هشت هکتار را بر زمین زد و اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد هر آنچه که به لحاظ اعتباری برای این پروژه نیاز باشد به سرعت تامین کنیم.

استاندار کردستان تصفیه خانه را نیاز حیاتی کامیاران توصیف و تاکید کرد: در استان بنا بر این است تا تمام مسائل پروژه‌ای شفاف و  روشن نشده کلنگ زنی نشود

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان نیز گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر کامیاران با هزینه سه هزار میلیارد ریال طی 36 ماه ساخته می شود و ظرفیت تصفیه 300 لیتر در ثانیه در 2 خط است.

علیرضا تخت شاهی افزود: جمعیت زیر پوشش این طرح در حال حاضر 60 هزار نفر است که در سال افق طرح به 70 هزار نفر خواهد رسید.

استاندار کردستان در بدو ورود به کامیاران با حضور در گلزار شهدای کامیاران با شهدا تجدید میثاق کرد.

زارعی‌کوشا همچنین باخانواده شهید سجاد محمدی دیدار کرد.شهید محمدی از کارکنان بخش آموزش نیروی انتظامی بود که در سال 1396 در فریدون کنار بر اثر سقوط از هواپیما به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اسماعیل باتمانی رییس بنیاد شهید کامیاران در دیدار استاندار کردستان با این خانواده شهید، گفت: امیدواریم حضور استاندار در کامیاران و آغاز این سفر با ادای احترام به خانواده شهدا آغاز شده موجب برکات برای شهرستان شود.

اسماعیل باتمانی افزود: شهرستان کامیاران 420 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که از این شهدا 650 فرزند به یادگار مانده که 347 نفر آنها ذکور هستند.

وی با اشاره به آمار 570 نفری جانباز در کامیاران عنوان کرد: این شهرستان 38 آزاده سرافراز هم دارد.

استاندار کردستان همچنین از زمین بیمارستان جدید کامیاران که در مرحله خاکبرداری قرار دارد بازدید کرد، این بیمارستان 51 هزار متر مربع عرصه دارد و جزو پروژه‌های ملی است.

زارعی کوشا همچنین از پروژه مسکن ملی کامیاران هم بازدید و با مشکلات از نزدیک آشنا شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها