jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۴۱۶   ۲۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۴۷

شب گذشته پس از پیروزی پورتو مقابل میلان، طارمی در میکسدزون شوخی جالبی را به ثبت رساند.

به گزارش جام جم آنلاین، شب گذشته در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال پورتو با درخشش مهدی طارمی مقابل میلان به برتری یک بر صفر رسید و توانست با 4 امتیاز در رده سوم گروه قرار گیرد.

در این مسابقه مهدی طارمی 84 دقیقه در ترکیب پورتو قرار گرفت و توانست به بهترین بازیکن نیز نام گیرد. او البته در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست داد ولی توانست پاس گل تیمش را به ثبت رساند.

پس از این پیروزی و پیش از مصاحبه مهدی طارمی که می‌توانید در اینجا ببینید، ستاره کشورمان شوخی جالبی را در میکسدزون به نمایش گذاشت.

او در پشت بازیکن پورتو به نام «ویتور فریرا» پنهان شد و با او شوخی کرد. سپس به جلوی دوربین آمد و گفت: درست است که من موقعیت‌هایی را از دست دادم ولی مهم این است که تیم پورتو در این مسابقه پیروز شد.

ویتور فریرا نیز با صحبت طارمی، اظهارات او را تصدیق کرد و گفت: بله دقیقا مهمترین اتفاق، برد تیم است و تو درست می‌گویی.

سپس ستاره کشورمان و ویتور فریرا خوشحالی جالبی را به نمایش گذاشتند و مصاحبه طارمی آغاز شد.

تعداد بازدید : 307

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها