jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۹۲۱   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۰

مرد دوچرخه‌سوار بعد از آزادی از زندان توبه خود را شکست و آزار و اذیت پسر بچه‌ها را دوباره آغاز کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام‌جم، بیست و پنجم مرداد امسال پسر ۹ ساله‌ای همراه خانواده‌اش به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران رفت و از مردی جوان به اتهام ربودن و آزار و اذیت شکایت کرد.
پرونده با دستور قضایی برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی تهران ارسال شد. پسر خردسال به پلیس گفت: در یکی از خیابان‌های شرق تهران مشغول بازی بودم که مرد دوچر‌خه‌سواری به من نزدیک شد و نشانی محله‌ای را از من پرسید که به وی نشان دادم. بعد نام مرا سؤال کرد و وقتی جواب دادم، مدعی شد در خیابان دوستانم را مشغول بازی دیده و بعد مرا سوار دوچرخه‌اش کرد تا نزد دوستانم ببرد. در میانه راه او مرا با زور و تهدید با چاقو با خودش برد و در پارک مرا کتک زد و مورد آزار و اذیت قرار داد و رفت.

با توجه به گفته‌های پسر خردسال، تحقیقات در این‌باره آغاز شد تا این‌که چند روز بعد پسر ۱۱ ساله دیگری به پلیس آگاهی آمد و شکایت مشابهی مطرح کرد. در تحقیقات از او معلوم شد که به نانوایی می‌رفته که مرد دوچرخه‌سوار از او نشانی پرسیده و به بهانه رساندن وی تا نانوایی او را با زور و تهدید با چاقو ربوده و به کوچه بن‌بست و متروکه برده و بعد از آزار و اذیت رها کرده است. بررسی‌های اولیه نشان داد فردی که این دو پسر‌بچه را ربوده و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده یک نفر است. متهم تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفت و چند روز پیش در شرق تهران بازداشت شد. او ابتدا منکر جرایمش بود تا این‌که در بررسی سوابق کیفری‌اش معلوم شد وی پیش از این هم به اتهام آزار و اذیت کودکان چند سال زندان بوده که مدتی قبل آزاد شده، اما توبه خود را شکسته و با دیدن پسران تنها در خیابان، آن‌ها را ربوده و آزار و اذیت می‌کرده است.

رحیم دشتبان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران با تأیید این خبر به جام‌جم گفت: با پایان یافتن تحقیقات، پرونده به‌زودی برای محاکمه متهم به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها