jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۸۵۰   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۲

یک ورزشگاه فوتبال در کشور هلند فروریخت.

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ تیم ویتسه از سری مسابقات هفته نهم لیگ هلند مهمان نایمخن بود و نهایتا موفق شد حریف خود را با یک گل شکست دهد. اما اتفاق بسیار مهم در این دیدار فروریختن ورزشگاه بود. بعد از سوت پایان مسابقه بازیکنان ویتسه به سمت هواداران‌شان که در استادیوم حاضر بودند رفته تا خوشحالی بعد از برد را با آنها تقسیم کنند. در حالیکه هواداران این تیم به شدت از این پیروزی خوشحال بودند و بالا و پایین  می پریدند   ناگهان سکوها فرو ریخت.

گویا  ورزشگاه خانگی نایمخن از مدت ها پیش استحکام خود را در برخی از نقاط از دست داده بود.  گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این اتفاق وحشتناک خسارت جانی به همراه نداشته اما برخی از منابع خبر از مصدومیت چند تماشاگر می دهند. 

ورزشگاه فوتبال فروریخت (عکس)

 

ورزشگاه فوتبال فروریخت (عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها