jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۵۹۶   ۱۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۹

مردی که به بهانه نصب کابینت قسطی ، هشت میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ "شهرام سلطانی" بیان داشت: با ارجاع پرونده ای با موضوع کلاهبرداری به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران، مالباخته در جریان تحقیقات اظهار کرد، قصد خرید و نصب کابینت و کمد دیواری در خانه خود را داشته که با مراجعه به سایت های فضای مجازی با شخص آگهی دهنده آشنا و پس از تفاهم، با واریز مبلغی به عنوان بیعانه قرار شد فعالیت خود را آغاز کند.

وی ادامه داد: پس از این توافق، متهم به محل سکونت شاکی مراجعه و با اندازه گیری و انجام بخش کوچکی از کار، به بهانه خرید تجهیزات مورد نیاز، هفت میلیون تومان دریافت کرده بود. پس از واریزی وجوه دیگر متهم پاسخگوی تماس های تلفنی شاکی نبوده و به آنجا برنگشت. در بررسی های پلیسی، هویت متهم شناسایی و با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه متهم پس از انتقال به این پایگاه به 7 فقره جرم مشابه دیگر اعتراف کرد، ادامه داد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 80 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها