jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۱۴۱۶   ۱۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۲۹

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد ترکیب تیم خود را برای بازی با کره جنوبی در مرحله سوم انتخابی جام جهانی تغییر بدهد.

به گزارش جام جم آنلاین، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی یک بر صفر مقابل امارات ادامه دارد تا شاگردان دراگان اسکوچیچ برای بازی با کره جنوبی در تهران آماده شوند.

ملی پوشان فوتبال ایران در حالی روز گذشته تمرین ریکاوری خود را در تهران پشت سر گذاشتند که طبق نظر سرمربی، بازیکنان ذخیره در دیدار با امارات تمرین کامل تاکتیکی را پشت سر گذاشتند و سایر اعضای تیم به استراحت پرداختند.

شیوه بازی تیم ملی ایران مقابل امارات با وجود کسب سومین پیروزی در سومین دیدار بازی گروه A انتخابی نهایی جام جهانی قطر باعث شده تا اسکوچیچ جلسات متوالی آنالیز را با دستیاران خود داشته باشد و تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب تیم ملی برای بازی با کره جنوبی بگیرد.

اسکوچیچ قصد دارد در روزهای مانده تا بازی با کره جنوبی روی تاکتیک تیم ملی کار کند تا بتواند بهترین سیستم را برای این دیدار انتخاب کند.

تیم ملی فوتبال ایران تنها در دیدار نخست خود با سوریه از شیوه ۱-۳-۲-۴ استفاده کرد و توانست در آن دیدار با تک گل علیرضا جهانبخش به پیروزی برسد.

این تیم سپس در جریان برد سه بر صفر مقابل عراق به ۲-۴-۴ روی آورد و در دیدار با امارات نیز از همین شیوه استفاده کرد.

ملی پوشان فوتبال ایران ساعت ۱۷ سه شنبه هفته جاری مقابل کره جنوبی در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها