jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۹۲۲   ۱۲ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۶:۲۴

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره محدودیت‌ های ترددی برخی محور‌ها در پایان هفته توضیحاتی داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: تردد کلیه تریلی‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی، در روز جمعه ۱۶ مهرماه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ از قائمشهر به تهران و بالعکس ممنوع است.

وی ادامه داد: همچنین از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ روز‌های سه‌شنبه و جمعه، ۱۳ و ۱۶ مهرماه تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسدشدنی در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۶ مهرماه الی ساعت ۲۰ روز بعد، از کرج و ابتدای آزادراه تهران_شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راهور در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران _شمال به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ شیرانی گفت: از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۱۳ مهرماه الی ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۷ مهرماه در محور‌های کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران_سمنان_مشهد_ و بالعکس تردد ممنوع است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها